Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, lebuktam a...

Mit tehetnék, lebuktam a cigivel és mérgesek a szüleim?

Figyelt kérdés
Haverom pont adott egy szál cigit amit szívtam és ő is szívott 1-et, apám pont arra jött és meglátott. Annyi időm se volt, hogy oda adjam a cigit haveromnak, én meg olyan béna voltam hogy ahogy megláttam hogy apám meglátta felemeltem a kezemet és integettem neki mintha természetes lenne, és közben szívtam... Megkérdezte mit csinálok, mondom cigizek apa, ez életem első szálja, ki kell próbálni. Meg akartam még őt is kínálni, amire lehurrogott aztán annyit kérdezett: Ugye hogy rossz?. Mondom igen, az és eldobtam a felénél.. De az a baj, hogy szerintem apum rájött a dolgokra, mert nem is köhögtem meg semmi. Igen, 1 éve már cigizek, vagy több ideje, de nem napi szinten. 15 éves vagyok.

2016. jún. 28. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Majd megbékél, hagyjad
2016. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát, remélem.
2016. jún. 28. 10:38
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Te jo eg, ilyen fiatalon cigizel?

Sztem inkabb hagyd abba mert meg komoly bajod lesz belole!😮

2016. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos 1-2 szálat le szoktam szívni, ha nem is napi szinten, ennél már csak durvábbak vannak a korosztályomban.
2016. jún. 28. 10:48
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Én is ilyen idősen kezdtem :D

Én magamtól mondtam el...nem volt semmi.

Szóval a te szüleid sem fognak sokáig haragudni.

2016. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, és ha a korosztályodban cigiznek, akkor neked is feltétlenül kell. Kár, hogy nem ugranak a kútba, valószínűleg akkor is követnéd őket. ( Persze tudom, hogy nem azért cigizel, mert mások is, azért kezdted el, mert 14 évesen olyan urva stresszes életed lehetett, hogy kellett valami, ami nyugtató hatással van rád....)
2016. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
De ilyen fiatalon? Ugye tudod, hogy ezzel éveket vesztesz az életedből? Azért mert mindenki öngyilkos akar lenni az osztályból, neked nem kell! Őszintén remélem, a szüleid majd jól leszidnak, temeg elgondolkozol azon, hogy ez mennyire rossz hatással volt a szervezetedre!
2016. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem. Régen megkínáltak párszor, és ebből ez lett. Tudom hogy sza'r
2016. jún. 28. 11:00
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Akik csodálkoznak, hogy ilyen fiatalon....?

Régen is ebben a korban kezdték. 20-30 évesen már nincs az a hülye aki elkezdje.

2016. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Inkabb szokj le rola mert ez nagyon de nagyon nem lesz jo! Hidd el, mi csak segiteni akarunk! :)
2016. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!