Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire megszokott dolog h...

Mennyire megszokott dolog h egy 16-18 éves lány a pasijával alszik egy buli után?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
hát mostanság eléggé. kérdező, ha te szülő vagy azt mondanám neked, hogy nézd meg a leányod "pasiját" és a lányodat. eltiltani őket úgysem tudod a szextől, régi mondás, hogy a kuki nappal is feláll. inkább adj neki tanácsokat, te hogy látod stb. én mindenesetre (extrém körülményeket leszámítva) engedném, hogy ott aludjon, nem kicsi már, és szerintem tök felesleges "megóvni" csalódásoktól és ilyesmiktől, legalább tapasztaltabb lesz, és levon magának tanulságokat...
2016. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megszokott. Nincs is ezzel baj. Ha tiltja az ember csak rosszabb hatást vált ki. Szerintem széleskörű felvilágosítás, nagy beszélgetések és semmi probléma nem lesz.
2016. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány

Mostanaban 2x volt ilyen, es otthon ugy kezelték mintha akkora borzalmas dolog lenne persze par ora múlva megnyugodtak. Azt mondta anyu amig nem lesz anyagi hátterem, saját felelossegem addig otthon alszok :(

Pedig én aztán nagyon tudok magamra vigyázni. Nem nagykepusegbol mondom hanem tapasztalatból.

17L

2016. júl. 26. 02:22
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
hát akkor még várj egy évet, nincs olyan messze :) a többi alkalomra meg ott vannak a barátnők és a falazás ;)
2016. júl. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Barátommal 16 évesen jöttünk össze. Mikor 17 lettem (akkor voltunk együtt 3 hónapja), először aludt nálunk. Azóta szinte minden hétvégén egymásnál alszunk 1-2 alkalommal. Immár több, mint 3 éve. :) Szerintem ezzel semmi gond nincs, így anyáékkal is tudunk beszélgetni, megismerjük rendesen egymás szüleit, és tudunk összebújva szeretgetve aludni. Imádom.

19L

2016. júl. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

"Pedig én aztán nagyon tudok magamra vigyázni."


Pont az ilyen lányokkal van tele a szülészet is....

2016. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudsz magadra.vigyátni.allor.minden oké
2016. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem megszokott. Aludni nem szoktak, csak kefélni.
2016. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Pedig én aztán nagyon tudok magamra vigyázni - igen, az ilyen lányokat szokták élből megerőszakolni, vagy teherbe ejteni.


Egyik barátnőm is sérthetetlennek hitte magát, ami nem gond, de úgy is viselkedett, és egyszer a nagy vigyázásból egy nemi erőszak lett, mert meglepődött, hogy azért egy pasas mégiscsak erősebb mint ő, karate ide vagy oda.

2016. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:

" nem lesz anyagi hátterem, saját felelossegem addig otthon alszok"

Fél, hogy terhes leszel és akkor még egy gyerek szakad a nyakába.

Anyagi háttér csak az unoka eltartása alól mentesíti. Ettől függetlenül működik a szex. Valamiért az van benne, hogy szex csak ott alvásnál van.

2016. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!