Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lany részegen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lany részegen egy buliban odabújik a pasija egyik haverjához (a pasija nincs ott), az mennyire súlyos dolog?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi csak olelkeztek a kanapén es egymas vállain feküdtek egy ideig. Ez mar megcsalásnak számít? Kit mennyire lehet elítélni a történetben?

2016. máj. 1. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

be voltál ba**va

úgyhogy normális esetben ez nem számít megcsalásnak

2016. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha alapból jóban vannak, akkor nem gáz, ha csak a pia miatt volt, úgy én egy picit elgondolkodnék. De szerintem nem kell feltétlenül rosszra gondolni.
2016. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem számít megcsalásnak. Akinek belefér az hogy nélküle jársz buliba, vagy hogy egyáltalán buliba jársz, és részeg vagy az emiatt sem fog kiakadni. Nekem alapból nem kéne olyan, akinek jó szórakozás lerészegedni, és valami buliba más karjaiban kikötni. Én már kinőttem ebből. De ha ti még nem akkor ez nem olyan súlyos dolog.
2016. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondhatni, hogy alapból jóban lennének, csak latasbol ismerik egymást, eddig szinte nem is beszeltek sokat.
2016. máj. 1. 16:03
 5/8 A kérdező kommentje:
*soha
2016. máj. 1. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nincs csók meg szex mi lenne én józanul is odabujnék anyához mer én az ő kicsi filya vagyok xDD
2016. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi a f***ert iszol ha nem tudod utánna kontrollálni magadat... És talán nem kellene ilyen kérdéseket ki irni
2016. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ez a barát vonzódik e hozzád.
2020. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!