Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák, ha a 18 éves...

Édesanyák, ha a 18 éves lányotok kijelentené, hogy biszexuális, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Komolyan vennétek? Nem gondolnátok, hogy túl fiatal még ahhoz, hogy ez fix legyen? Ha csak azután tudnátok meg, hogy lett egy barátnője, haragudnátok?

2016. júl. 27. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok édesanya. Én is 18 éves vagyok, heteroszexuális. Ez már olyan 14-15 éves korban "eldől". Észreveszi az ember, hogy melyik nemhez vonzódik inkább, hogy melyik nem képviselői keltik fel a figyelmét. Ha a lányodnak a fiúk és a lányok is, akkor bizony biszexuális. Neked nem kell mást tenned, mint elfogadnod. Nincs ezzel semmi probléma. Ez egyébként sem olyan dolog, amiről Ő tehet. Mellette kell állnod és támogadnod kell Őt, ha fiúval fog járni, ha lánnyal. :)
2016. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 18 évesen tudja hogy mi már és szerintem nincs ebben semmi durva.:) Legyél mellette és próbáld meg elfogadni.Nem tehet róla,nem ő választotta,hogy az lesz.
2016. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
A lány ismeőseim jelentős része 18-24 között legalább kicsit bi/kiváncsi volt. Aztán a 95%uk visszatért a fiúkhoz
2016. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nincs sok jelentősége a kérdés szempontjából, de én a lány vagyok egyébként. Félek kicsit attól, hogy mit fog szólni anyám, ha egyszer felvállalom előtte. Nem tudnám azt mondani rá sem azt, hogy homofób, sem azt, hogy elfogadja a melegeket, mert mindig másra lehet következtetni abból, amit mond. Alapvetően olyan érzésem van, hogy baromi nehezen emésztené meg a dolgot.

Én is úgy gondolom, hogy elég hamar nyilvánvalóvá válik az, ha az ember nem hetero, csak mint tudjuk, nem mindenki van ezen a véleményen. Nem "kicsit kíváncsi" vagyok, hanem lassan két éve szeretek egy lányt, és körülbelül ugyanannyira mozgatja meg a fantáziámat a saját nemem, mint a fiúk.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. júl. 28. 00:08
 5/17 A kérdező kommentje:

*Nem tudnám mondani rá [...]

Elnézést.:D

2016. júl. 28. 00:10
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Meselj, hogy tud egy lany egy lanyt szeretni? Szerelmes vagy??? Elkepzelni el tudom nagyvonalakban.. En pl homofob vagyok valamennyire de el is fogadom. Inkabb ugy vagyok vele h nekem soha az eletbe ne kelljen nohoz ernem mert a vilagbol kifutnek undorodom a noktol ugy.. De ha 2 leszbit latok nem undorodom csak ne kelljen veluk tartanom es be se szolok nekik tehat elfogadtam xD 20/L
2016. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerelmes vagyok. Mit meséljek róla? :D Azt hiszem, hiába próbálnék magyarázkodni, heteróként nem csoda, ha nem vagy képes beleélni magad a helyzetbe. Nincs is gond ezzel.
2016. júl. 28. 00:46
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Hat de komolyan mar :DD mondom elfogadom csak nekem ne kelljen. Eletem soran egy biszex-szel vagy leszbivel nem talalkoztam (vagy nem tudtam h az) h megkerdezzem h ez h van :D vagy mi ez hogy van ez.
2016. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdekelne. Az Ő dolga. Az Ő élete. Van ideje még bőven eldönteni, kivel lesz boldog.

Nagyon ritka, hogy valaki 18 éves korában találja meg az igazit, vagy a leendőjét. Addig meg hadd éljen, majd eldől, mit akar.

Ez nem kor függvénye, hogy ki, és mi lesz a gyerekből.


Csak ne kerüljön sittre, ne drogozza szét az agyát, és lehetőleg ne szervekkel kereskedjen. :D


ui: ez groteszk humor volt.

2016. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem ér rá akkor elmondani, amikor már független vagy?
2016. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!