Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti falaznátok vagy igazolnátok...

Ti falaznátok vagy igazolnátok alibit a szüleiteknek ha valamelyik csalná a másikat?

Figyelt kérdés

Egy haverom akivel több mint 20 ( ovodás korunk óta ) ève nagyon jó barátok vagyunk mesèlte hogy az anyja csalja az apját, más fèrfiakkal fekszik le, ő meg falaz neki, vagy alibit biztosít ( elmennek együtt otthonról aztán valahol elválnak ès mennek a saját dolgukra, haverom ahova èppen kedve van, az anyja meg valakivel lefeküdni )


Haverom aztmondta hogy az anyjának nagyobb az "ètvágya" mint amit az apja ki tud elègíteni ès hogy ezt nembánja, megèrti az anyja problèmáját is, mert amúgy nagyon szeretik egymást a szüleik, sosem veszekednek meg ilyenek.



2016. júl. 28. 13:03
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
91%
Képes vagy úgy puszit adni anyukádnak, hogy tudod, hogy rendszeresen más férfi farkát ráncigálja?
2017. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Nem. En elobb ultetnem le az egesz csaladot beszelgetni.
2017. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy anya vagyok és SOHA nem kérnék ilyet a fiamtól.

Undirìtó, bárhonnan is nézem!

2017. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Én sajnos tudok róla, hogy anya csalja apát, bizonyítékom is van, anya tudtán kívül falazok mert nem akarom összeugrasztani a családot. Ha apa csalná anyát, annak kifejezetten örülnék mert legalább egy normális nőt találna aki dolgozik is.. De abba se szólnék bele. Előbb-utóbb minden kiforrja magát..
2017. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Fordított helyzetben volt. Apám csalta anyám. Nem azzal fordul fel a család élete, hogy kiderül. El sem kellett volna kezdeni a viszonyt. Ha probléma van egy kapcsolatba, beszéljék meg, ha nem megy, váljanak el. Èn úgy éreztem, hogy az egész családunkat becsapta, nem csak anyát. Azóta sem tudok úgy nézni rá mint azelőtt.
2017. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%
Én falaznék, bármelyik csalná a másikat, de megígértetném velük, hogy ha esetleg kiderül, akkor mondják azt, hogy én nem tudtam semmit. 22F
2017. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem falaznek.

Elobb utobb ugyis kiderul

O hazassaguk csak rajuk tartozik


Az anya azt csinal amit akar. Felnott ember. Az viszont nagyon gusztustalan h a sajat fiat belevonja es falaztat vele.

2017. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
78%

Huszon akárhány évesen szerintem már meg lehet érteni, hogy a szülei is akarnak élni :)

Nem, nem falaznék neki, de el sem mondanám. Ha arra kérne hogy falazzak neki, biztos jól lebasznám.

Bíztatnám a félrelépőt, hogy mondja el a történteket.

2017. febr. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
7-nek: Az ilyen nő szerintem nem szerelmes, úgyhogy nem lehet szerelmi bánata. Sajnos az Én egyik nőrokonom is ilyen, annyi különbséggel, hogy neki nincs gyereke. Szereti kipróbálni a férfiakat.
2017. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felnőtt ember, ha félre akar *bíííp*, oldja meg magának, és engem hagyjon ki belőle.
2017. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!