Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert erzem ugy hogy az egesz...

Miert erzem ugy hogy az egesz csaladom ellenem fordul?

Figyelt kérdés
Az elobb tesom racsukta a labamra az ajtot es kicsuszott egy "K***@elet" a szamon mert az a labam megvolt zuzodva es anyam felpofozott nem is egyszer es nem is kicsit. Olyanokat vagott a fejemhwz hogy en milyen nagykepu vagyok letojok mindenkit, ki sem mozdulok, ocsmany szam van(kozbe ez egyik sem igaz)es nem erti minek szult meg.Persze ilyenkor mindenki melle all. Meg a mamamek is melle allnak,mindig en vagyok mindenben a hibas. Ilyenkor legszivesebben itt hagynam oket! Engem senki sem szeret ebben a csaladban. Mindig ram pazarolnak penzt mknden baj nekik barmit csinalok. Mit csinaljak? Segitsetek kerlek

2016. júl. 28. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
hát, szökj meg, ha nem is örökre de egy kis időre, engem szeretnek ezért nem teszem de amúgy itthagynék mindent és elmennék világgá ;)
2016. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

gondolom kamaszodsz és nem mindig viselkedsz túl jól

kezdj sportolni hogy a hormonokat levezesd és nyugisabb legyél csaqládi körben

2016. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14%
2, ja persze, mert csak a gyerek lehet mindig a hibás. te agyhalott -.-
2016. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor éreztem így.. 😕 és nekem például a kamaszodás volt az oka.. Szóval én is a sportot ajánlom higy levezesd az energiákat stb. Én amióta lovagolok már nincs (vagy csak nagyon ritkán kb havonta 1-2x) ilyen problémám! 😀🐴🐴🐴
2016. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más örülne ha csak ilyen gondjai lennének.
2016. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!