Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék ennyi minden...

Hogyan tudnék ennyi minden mellett pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy anyyáék most nem állnak jól anyagilag. úgy gondoltam, hogy el kéne kezdeni pénzt szereznem nekem is, 16 éves lány vagyok.

Diákmelózni nem tudok sajnos, mert augusztusba nyelvtanfolyamra megyek. Esetleg hogyan tudnék pénzt keresni máshogy? Kezdjek bele valamilyen üzletbe, hogy például megveszek olcsón valamit, felpofozom és magasabb áron eladom? De hogy és mit?

Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 29. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ruhákkal bizniszeltem régebben, de csakis jó minőségű és divatos ruhákkal.
2016. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az üzlettel azért vigyázz mert ha nem adózol után csúnya vége lehet. De ha van kézügyességed nézz körül a meska-n ott miket csinálnak. Egyébként mond el a szüleidnek hátha tudnak segíteni, pl ismerősök gyerekére vigyázás, kutya sétáltatás.

Amúgy a nyelvtanfolyam gondolom nem napi 8 óra, akkor a mellett még tudsz dolgozni, pl reggel szórólapozás, vagy esti árufeltöltés valami nagyáruházba.

2016. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyári diákmunkára már nem tud jelentkezni. Azzal elkésett.
2016. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nyelvtanfolyamra mész, akkor ne azt írd, hogy augusztusba, hanem augusztusban. A magyar nyelv helyes ismerete nélkülözhetetlen egy nyelv megtanulásához.

De ha tényleg jó vagy valamelyik tantárgyból, akkor keress tanulókat, akiket oktathatnál, akiket felkészíthetnél pótérettségire például.

2016. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!