Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a nemsoká 14...

Elengednétek a nemsoká 14 éves lányotokat egyedül Pokemon Go-val játszani?

Figyelt kérdés
Kisváros ahol soha semmi nem történik semmi.Heti max három alaklom nyári szünetbe.Suli időbe heti egy délután hétköznap.
2016. júl. 29. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fényes nappal persze, csak előtte felkészíteném, hogy mindig nézzen körül meg pillantson fel mindig a telefonból az úgy is rezeg meg zajong ha van valami a közelében. Esetleg ha van sétáló főtér vagy valami hasonló ahol nem járnak autók akkor forszíroznám, hogy inkább arra játszon.
2016. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen sétáló izé,természetesen a járdán menne
2016. júl. 29. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Már mindenki ezt a szart nyomja?
2016. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
A 13 éves lányod engedélyt kér arra hogy elmenjen a városba?
2016. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Már nem azért, de azért egy fiatal legkésőbb 13 éves korában már egyedül szokott mozogni egy városban, ha más nem, akkor a középiskola miatt.


Nyugodtan elmehet vele játszani de:

- Ha van neccesebb környék, akkor ne bóklásszon arra.

- Vagy sétáljon, vagy a telefonját nézze. Egyszerre a kettőt ne. Ha rá akar nézni a telefonra, akkor inkább álljon meg egy pillanatra.

2016. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy nem mehet a kisebbségi negyedbe.
2016. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kissebség nagy része normális ott,meg nem sok van.
2016. júl. 30. 14:09
 8/11 anonim válasza:
92%
Akkor természetesen. Én is mindíg megkérdeztem anyumat, hogy ki mehetek-e, amikor ijen idős voltam, de ez nem is volt komoly kérdés mert azért 13 éves gyerek már nem olyan kicsi és mindíg igen volt a válsz csak a formalitás kedvéért kérdeztem meg valamint, hogy tudjon róla
2016. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen - úgy, hogy:

- ha hívjuk, felveszi pokémonvadászat közben is

- olyan környékre nem megy, ami köztudottan nem biztonságos

- nem sötétben jön haza

- csak azért, hogy elkapjon egy pokémont, nem próbál meg magánterületre bemenni, úttesten futkorászni stb.

2016. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iskolaidőben nem hiszem hog ráér.
2016. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!