Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleszólhatok e termékbemutató...

Beleszólhatok e termékbemutatón meg győzhető 55éves szülők költekezésébe 30éves "gyerekként"?

Figyelt kérdés

Anya ràadàsul tanìtónéni. Én velük lakom se sajàt hàz se gyerek se semmi komolyabb ilyen dolog , húgm pesten albérletben szintén egyedüàlló ìgyhàt nem költhetnek ilyenre sem( nem vàrom el de felénk szokàs segìteni a "gyerekeket") Na szóval pàr éve anya iskolàjàban termékbemutatón dràgàn vett tappancsos maszìrozó gépet apa gerinsérves hàtfàjós milyen jó lessz neki. Egyszer vagy kétszer hasznàlta 10éve. Aztàn termékbemutatón meg győzték, hogy szennyvizet iszunk vegyen 50000 Ftos vìztisztìtót azzal eddig nem szűrt meg 100l csapvizet de 200elment hogy elmossa. Néha ràjön szűr magànak aztàn 1-2hónapig nem akkor nagy mosàs leszűr 10litert megint hetekig nem hasznàlja ...Tegnap volt itt nàlunk termékbemutató , vagyis pàr hónapja hìvtàk anyàt nyert katalin kàrtyàt 100000Ft értékü nyaralàsi utalvàny de csak 7meghìvott jelenlétében adjàk àt. Na igen légtisztìtó és maszìrozó bemutató volt a vége. Ja anya csak kertben fogadta az ügynököt a hàzba nem engedte be mert "mi van ha lop?" Erre làtom rajta, hogy elgondolkodott hogy 2-300000Ft értékben vàsárol mert milyen jó cuccok ezek. Meg mert köhög (tanító betegség kréta portól kialakul) neki kell a,tiszta levegő mondjuk apa amekkoràkat ereget néha biztos a készülék kiszűri. :))

Na meg elàjul anya a baba,album bicska krémek hadától német feliratos bóvlik parfümök mosószerek amit ajàndékba kap .Ami miatt ilyen meg győzhető egyszer vettek virtuàllis nyaralót/szàllàs jogot az bejött nekik egy darabig majd majdnem per lett. Sokat utaztak nyaraltak welneseztek àltala de mikor el akartàk adni akkor balhés volt.

Sluss poén a,zep***nél (ezek màs cégek)"dolgoztam" ahol pont ezeket kellett volna,àrulnom de magam se hittem benne, ennyi pénzt lehúzni kisnyugdìjasokrol..:( szégyeltem.



#hiszékenység #direkt marketing #túlköltekezés #termékbemuató #hamisegészség
2016. júl. 30. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max. elmondhatod neki a véleményed, ha egyáltalán meghallgatja.
2016. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Valóban nem, ellenben én nagyon kiosztánám, hogy használja már egy kicsit az eszét, ha ennyi fölösleges pénze van, amit elszúr ilyen haszontalan szarokra, inkbáb adja neked.
2016. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Nos, ha 30 évesen még mindig a szülőkkel laksz, akkor pont semmi jogod hozzá, hogy bele szólj az ő életükbe, abba, hogy mire költsék el a pénzüket.
2016. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Elöször is el kéne tiltani a gyerekek közeléből
2016. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A valódi sikerélményt nélkülöző emberek könnyen rászedhetők.
2016. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Én velük lakom se sajàt hàz se gyerek se semmi komolyabb ilyen dolog , húgm pesten albérletben szintén egyedüàlló ìgyhàt nem költhetnek ilyenre sem


Hogy MI VAN?????


Kit érdekel, hogy te meg a húgod egyedül éltek, nehogy a szüleid ezért ne költhessenek arra, amire akarnak (csak mert azt írod, ilyenre SEM)

2016. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Veszélyezteti ez az ő életszínvonalukat? Megfelelő részben adsz bele a lakhatásba, rezsibe? Barátaid sincsenek, hogy ennyire unatkozol?
2016. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Iparágak épültek a beteg és ezért a gyógyulás leghalványabb reményébe kapaszkodó emberek és hozzátartozóik köré, így szinte bárkinek eladhatnak bármit gyógyítás címén. Mivel a kiszabott büntetések messze a bevételek alatt maradnak és persze adóznak is rendesen, ugyanúgy nem piszkálják meg őket keményebben, mint a jósférgeket. Családban is van ilyen, agyvérzéses betegnek vettek mágneságyat százezrekért. Alig hittem a fülemnek amikor büszkén mesélte. Értelmiségi ember józan gondolkodással, rendezett körülményekkel. Persze egy beteg ember hozzátartozóját könnyű zsarolni ilyesmivel, de akkor is megdöbbentő. Nagyon nehezen hitte el hogy átverték, pedig online számos helyen leírták ugyanazt az átverést, és bírságot is kaptak ugyanazok. Mindennek ellenére is tovább használják, és lelkemre lett kötve hogy ne szóljak az érintettnek, mert ő is hisz benne. Elég drága placebó lett így ebből.

Azóta már várom hogy mi a következő, de jobban oda is figyelek rájuk mert hiába van otthon netük, nem használják, nem keresnek, nem járnak utána dolgoknak. Ironikus módon gyerekből én lettem a felnőtt, aki vigyáz rájuk és megmondja mit lehet és mit nem.

2016. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, miért lett lepontozva 66%-os válaszoló (netán itt is van néhány utolsó féreg termékbemutatós, hogy rohadna meg az összes, lehetőleg még élve?), de tökéletesen igaza van. Idős embereket könnyű becsapni, apámnak a teljesen fölösleges, többszázezer forintos hallókészülék-megrendelésének a törlését, előleg visszafizetését még sikerült elintéznem (Amplifon), a 300 ezer forintos "vérnyomáscsökkentő, keringésjavító" kínai softlaser gagyiságot már nem, dörzsöltebben csinálták (Vero centrum.) Most megint hívogatják valamivel, gondolom, még pár százezres "kiegészítőt" rásóznának, de anyám résen van. Egy másik nyugdíjasnak 900 ezer forintos bizbazt akartak eladni (ún. "szűrővizsglat" után), amikor mondta, hogy nincs ennyi pénze, lecseszték, hogy ennyi idős korára már kéne, hogy legyen, a temetésére is gyűjtenie kell, de az egészségére is muszáj költeni...Az összes ilyen szemétládát börtönbe kéne zárni, jó hosszú időre, teljes vagyonelkobzással.

Ja, mielőtt bárki belém köt: 30 éve nem lakom otthon, nem szorulok rá a szüleim pénzére, nem hajtok az örökségre se. A szaktudásom is megvan ahhoz, hogy megítéljem, szükséges-e olyan készülék az apámnak, amit nagyfokú halláskárosodásra fejlesztettek ki.

2016. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

9: mert nem a termékbemutató a kérdés, hanem az, hogy a kérdező elvárja, hogy támogassák 30 évesen (mert feléjük ez szokás), ezért nem akarja engedni a szüleinek.

Nem a cégeket szidja, hanem a szüleit fejné még tovább.

2016. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!