Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya elolvasta az összes...

Anya elolvasta az összes beszélgetésem Facebookon. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap én marha véletlenül bejelentkezve hagytam a fiókom. (Tudom, hogy itt rontottam el....)

És éjjel anya elolvasott mindent. Reggel ezzel fogadott, hogy beszélnünk kell.

Szerintem ez így nem oké, akkor sem ha az anyám. De ő ragaszkodik hozzá, hogy igen is, neki ehhez joga volt. Mert ő az anyám.


Úgy gondolom, hogy ez akkor sem volt egy gerinces dolog, mert én is mindig kilépek az övéből, és nem kutakszok sosem.

Nem kellene tisztelnie, hogy a gyerekének is van magánélete?


20/L



2016. júl. 30. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi a gond?

Beszélgessetek, és közöld anyuddal amit gondolsz. AMit ide is leírtál..

2016. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy elmondtam neki is, hogy rohadtul semmi köze nem volt hozzá, de ő nem látja be, hogy gerinctelen dolgot csinált. Plusz, szerinte a 'Mert én vagyok az anyád' mindenre ok, és indok.
2016. júl. 30. 11:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is így jártam, csak nekem az e-mailjeimet olvasta el.

Azóta én akkor is zárolom a laptopom, ha éppen csak a szoba melletti budiba megyek egyet csurgatni.

2016. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Bakker, ahogy olvastam a kérdést, azt hittem 12-14 lehetsz. 20??? Mi a **** köze hozzá? A gyerekem levelezésébe akkor olvasnék csak bele, ha valami nagyon nem stimmel vele (nem arra gondolok, hogy lehet barátja van)

Menj bele a beszélgetésbe, és egy életre vedd el a kedvét. Kérdezz ilyeneket, hogy láttad azt is, hogy a pasimmal az análról beszélgettünk? Meg azt is, hogy engedi, hogy kikötözzem és azt tegyek amit akarok? Hozd zavarba és nagyon kellemetlen helyzetbe. Színezz ki mindent! Majd a saját kárán tanul.

2016. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

második: Innentől én is ezt fogom tenni. Verem a fejem a falba, hogy hogy lehettem ekkora marha...


Harmadik: Köszi az ötletet. Éppen ez a gondom, hogy vannak ott olyan beszélgetések, amikhez nagyon semmi köze. :D

Remélem, azért ez beválik. Jó lenne nagyon, ha elismerné, hogy semmi köze sem volt hozzájuk. És esetleg bocsánatot is kérne.

(Tudtam, hogy mindenki azt fogja, hinni, hogy valami kis óvatlan tini vagyok, de sajnos nem :( )

2016. júl. 30. 11:58
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez gáz...

Nem, nem volt gerinces dolog...

2016. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

22 éves lányom épp most ment el a barátaival fagyizni. A laptopja itt van a nappaliban, megnyitva. Én a saját gépemen írogatok, és eszembe sem jut, hogy beleolvassak a lányom dolgaiba. Még annyit sem csinálok, hogy lecsukjam a laptopját. Ott van az asztalon, és kész.

Én szégyellném magam ha belelesnék egy olyan dologba amire nem kaptam engedélyt.

Nem értem anyudat. Igen, ő az anyukád, de te meg a lánya vagy, és neked is jár a magánszféra.

2016. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Az a baj, hogy hiába próbálom a saját igazam bebizonyítani, nem fogadja el, hogy itt most ő járt el helytelenül.


Azt vágja a fejemhez, hogy én is folyton kutakszom utána. Mondjuk azt nem tudom, hogy mégis hogy kutakszom, vagy éppen miért, amikor engem nagyon nem érdekel semmi. Pedig a telefonját is mindig szanaszét hagyja, meg sose lép ki semmiből...

Fogalmam sincs már, hogy mit mondjak, hogy belássa, hogy nincs igaza.

2016. júl. 30. 12:26
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
20 eves vagy... Pont. Ha pedig ennyire nem tiszteli a dolgaidat - nekem a mostohaanyam kutakodott mindig -, akkor koltozz el , kulonben nem lesz eleted.
2016. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Augusztus végén költözök Pestre, megyek egyetemre, csak most végeztem a gimiben, azért lakok még mindig itthon.
2016. júl. 30. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!