Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tulreagálom ha nem akarok...

Tulreagálom ha nem akarok facebookon sok fotót a babámról?

Figyelt kérdés
28 éves nő vok,anya mindig modernebb volt nálam,szeret posztolni is,kértem hogy először mutassa meg mit fotózott rolam küldje át,de előbb felrakta fb-ra,ott láttam meg,a babám és én is nyuzottak voltunk rajta és nem is mosolygok,azt hittem csak magának kell a kép.következő alkalommal is kértem,erre videot is rakott fel,amin sovány vagyok és görbe,mert mondta is hogy nagyon lefogytam,és a video végén kérdezem"most fotózol?"mikor mondtam hogy ez nekem megalázó.azt irta a"nénikéd aláz meg te kis hülye pi.cs.a" most meg a gyerekemről én havonta egyszer kirakok 5 fotót,ő meg 20-asával rakja sűrűn minden oldalról,és rosszul esik látnom nem akarom hogy igy nőjön fel a gyerekem.a facebookon.de kiforditja a szavaim,hogy nmem rakhat képet az unokájáról,és mindig van valami bajom.pedig mondtam hogy rakjon csak ne vigye tulzásba.már az is rossulesett hogy hazajöttünk korházból,még lázam volt,folyton fejtem,hegem nagyon fájt,ő meg közben faceboozott és ő rakta ki az első képet nekem időm se volt felmenni 1 hét mulva akartam felrakni csak.mikor pelenkáztam és közben szelfizett vele az végleg túlzás. csak engem zavar ez?
2016. márc. 27. 06:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Le kell anyut állítani sürgősen, rosszul esik neki akkor is!
2016. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nyomd meg a feljelentem a kepet gombot.
2016. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon izlestelen, etikatlan es jogszerutlen, amit anyad csinal. Es egyaltalan: sztem egy gyerekrol a szulo tegye ki az elso fotot, ne a nagymama...
2016. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szörnyű. Én az egész fénykép kirakást nem értem, nem is szeretem. Az meg amit anyukád csinál hát az valami rettenetesen elszomorító, lealázó. Én biztos hogy megkeresném és meg is találnám a módját hogy leszoktassam róla. Sajnos ez a facebok. Nem a testi és szellemileg rendbe levő emberek "szórakozása".
2016. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Vok, nulla szóköz.. 16 lesz ez, nem 28.
2016. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is anyukád csinálja rosszul le kell állitani mindenkép .rolam még kép csincs fent .
2016. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Én is jelenteném,ha többszöri kérésemre sem értené meg. Be kell vállalni a durva konfliktust is. Én biztos nem is találkoznék egy ideig vele,h érezze a súlyát.

És komolyan így beszél veled?! Egyszer mondana ilyet,h hülye p.i.csa... Ezen a ponton azért nekem is gyanús,h egy 28 évessel ezt meg lehet tenni.

2016. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Miért ,azon a ponton nem gyanús, hogy még lázas volt, mikor hazament?
2016. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Alapból Facebook ellenes vagyok a többire is kíváncsi vagy?
2016. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Anyud téged NEM TISZTEL. Valószínűleg sosem tisztelt. Ez amit csinál a személyiségi jogaid sértik, a gyerek meg majd kikéri magának ha nagyobb lesz.

Lehet hogy lőne kellene néhány borzalmas csúnya képet anyukádról. Amikor mindenki szép egy fotón csak ő ronda, és a sok sok ronda fotón őt megjelölni és föltenni. Aztán mondani hogy mi van? te is hü..e p.csa vagy? azt hittük hogy te szereted ezt.

2016. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!