Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el apámnak,...

Hogyan mondjam el apámnak, hogy nem akarok korán lefeküdni?

Figyelt kérdés
Apám mindig éjfél-1 körül lekapcsolja az internetet, de én csak kb 2 körül tudok elaludni, és ezt ő nem fogadja el. Most is épp rám ordított, hogy azonnal takarodjak aludni. Hiába van nyári szünet, hiába nem tudok elaludni, nem érdekli, azzal jön, hogy 16 éves kisgyereknek már 8-kor ágyba a helye, és ő meg milyen engedékeny, hogy éjfélig játszhatok. De mások meg addig, amíg akarnak. Ha meg ilyenkor lefekszek, maximum hajnali 4-kor tudok elaludni, addig forgolódok.

2016. júl. 30. 23:58
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%
Elmondom neked a nagy igazságot! Azert mert AZT HISZI HOGY VONZANAK TEGED A PEDOFILOKKKK
2016. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Amíg apud fizeti a netet,addig szerintem semmi baj azzal, ha éjjel kikapcsolja, tök igaza van.
2016. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha mégegyszer 16lehetnék valami keménymellü kiscsajt fűznék be magamnak :)

Kedves kérdező ha tényleg egész nap jàtszol akkor majd 30évesen bànni fogod ,hogy a nyarak ìgy mentek el és nem strandon, lànyok közt, szalonna sütéssel boros kólàval ,kiràndulàssal telt ha viszont este 10kor àllsz neki akkor annyira nem gàz.

Munka nàlam speciàllisan alakult 1éves korom óta nagyiék és keresztszüleim vigyàztak ràm falun néha néha. Aztàn 5-6évesen màr mezőre is vittek magukkal unoka testvérekkel ott jàtszottunk,aztàn jàtékból kapàltunk takartunk megetettük az àllatokat majd nyàrról nyàrra,szoktuk a munkàt.

Munka ellenesek kondi terembe vajon jàrtok e?

Kis munka ingyenes/fizetnek érte és àllóképességet növel.

Apudnak hogy mond meg? Üzletelj ha megteszel valamit pl porszívózol ...akkor engedje meg tovàbb. Ja és ne csörtess a lakàsban mint egy vadkan az éjjelben.

2016. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálak nálunk én fekszek le olyan 23:30 környékén, anyám 3 órakor hajnalban!

DE Anya is és én is olyanok vagyunk hogy 5-6 óra alvás bőven elég!

Ja és anyukám van hogy 22:30-körül ér haza a munkából és utána még leülünk készülni 1-1 matekversenyre

mert láss csodát attól hogy éjszakai bagoly vagyok az nem azt jelenti, hogy sík hülye is!

Országos bajnok vagyok matekból, prózamondásból, valamint még ezek mellett kézilabdázok is!

Ezeket csak azért mondom el hogy attól még mert valaki nem nappali tipusó lehet inteligens és szorgalmas!

VISZONT ha te tényleg egész nap a gép előtt ülsz akkor érthető én szeretek a levegőn lenni, vagy készülni a bemetikre és igen van hogy este 9-körül mert akkor érzem úgy, hogy az agyam képes befogadni az információ halmazt amit egyik napról a másikra kell megtanulni!

Lehet leszolni! Vállalom a véleményem és a koromat pedig békén lehet hagyni köszi!

13/L

2016. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 sassszem ***** válasza:
Hogy állsz az édesapjával kapcsolatban?
2018. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Neked korai 0-1 óra?! De ha igen akkor nézz tv-t.
2019. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!