Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, lány. A barátommal 8 hónapja vagyok együtt. Vele veszítettem el a szüzességem 1 hónapja. Ő az első barátom, akit a szüleimnek is bemutattam és nagyon kedvelik őt. Viszont nem értem anyukám viselkedését. Nem engedi, hogy együtt aludjunk, amikor a barátom nálunk van. Édesanyámmal jó a kapcsolatom, de úgy érzem ezt a témát nem tudnám megbeszélni vele.Azt hiszem elég érett vagyok már ezekre a dolgokra és felelőséget is tudok vállalni, de nem tudom, hogy közöljem mindezt vele is. Elsősorban lányok válaszát várom, de érdekelne az anyukák véleménye is.

2016. aug. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én miután elmondtam anyunak hogy lefeküdtünk, utána nem tiltotta már.

Barátnőmnek viszont soha nem engedték meg, hogy bárki ott aludjon, mert zavarta őket.

Anyukád mivel indokolja?

38N

2016. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
19 éves, felnőtt ember vagy, nem tilthat meg ilyet.
2016. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt aludhat, de nem velem. Mindig egy vendégágyon alszik egy másik szobában. Elég kínosan érzem magam ettől. Azt, hogy miért nem aludhat az én szobámban soha nem indokolja. Nem azért szeretném, hogy velem aludjon, hogy szexelhessünk vagy bármi ilyesmi, de így is elég keveset tudunk kettesben lenni. Messze lakunk egymástól.
2016. aug. 2. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Kerek-perec megmondod anyádnak, hogy a farok nem csak éjjel a sötétben áll fel, téged se a gólya hozott, legyen szíves ebbe már nem beleszólni, nem kisgyerek vagy. Védekeztek, nem egy alkalmi kapcsolat ésatöbbi. Nem kell túlragozni, csak állj ki magadért, hogy ez nem az ő döntése.
2016. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!