Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért szeret mindig...

Anyám miért szeret mindig megbántani?

Figyelt kérdés
Mindennap leszólít valamiért. Azt mondja minek szépítem magam, úgy se tetszek senkinek sem. Meg azt is mondja minek akarok kirakni képet a Facebookra, amikor úgy se sokan fogják tetszikelni. Az soha nem tetszik neki ahogyan öltözködöm, pedig semmi kirívó nincs az öltözékemben.
2016. aug. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Biztos ez a hobbija...
2016. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar szülö. Lekicsinyítöen bánik veled. Anyádnak hogyan esne ha Te is hasonlo megjegyzésekkel illetnéd? Nemhogy önbizalmat öntene beléd ahelyett,hogy lesajnálòan kezel.
2016. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem figyelembe venni. Tudom, hogy nehéz. Nekem szüleim tinikoromban belém sulykolták, hogy engem soha nem fog senki szeretni, nem fogok senkinek sem kelleni, és a férfiak majd csak megb*szni akarnak. Mostani párom kellett hozzá, hogy megértesse velem mindennek az ellenkezőjét. Mély nyomot tudnak hagyni az ilyenek bárkiben. A beszélgetés sem feltétlenül segít ilyenkor, sok szülő (mint pl enyémek is) egyszerűen nem fogják fel ennek a súlyát, azt hiszik vicces. Pedig nem. Igen önbizalom-hiányossá tud tenni.

Próbáld meg tényleg figyelmen kívül hagyni, vagy mondd azt neki, hogy nem érdekel a véleménye.

2016. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztos vagyok benne 1000 százalékig is akár, hogy hobbiból bánt meg téged, meg biztos ebből él meg, lehetséges, hogy valaki még fizet is anyádnak azért, ha téged megbánt!
2016. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!