Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy fiú csak ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú csak ő nem szeret úgy de van ez a dolog amit el kéne neki mondjak csak nem akarom megbántani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány akit ő szeret az csak szórakozik vele mert tudja h ez nekem fáj és tetszik neki a ki alakult helyzet.A lány régen a legjobb barátnőm volt.A fiú már nagyon régen tetszik nekem és ő tudja ezt.

2014. aug. 10. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiú aki neked tetszik, viszont őneki az a lány tetszik aki régebben a barátnőd volt és csak szórakozik vele.. Szerintem ne szólj bele, mert a fiú szemében te leszel a szemét, mert akit ő szeret azt leszólod. Még a fiú azt a lányt választja és nem téged addig ne szólj bele.. majd ugyis rájön a fiú ha becsapták és akkor ha tetszel neki akkor veled összejön..
2014. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó köszi a választ ,de a csaj nemfog vele soha összejönni mert azzal áltat mindenkit h miattam nem.De amikor megkérdeztem tőle h tényleg szereti-e azt a srácot akkor arra a kérdésemre nem is válaszolt.
2014. aug. 10. 08:24
 3/4 A kérdező kommentje:
És én meg nem szeretnék a fiúra örökké várni...
2014. aug. 10. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy nem vársz rá örökké. Ha nem szeret téged, akkor keress olyat, aki egyszer majd szeretni fog!
2016. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!