Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyukám és...

Mit csináljak, ha anyukám és húgom semmibe veszik a privát zónám?

Figyelt kérdés
Folyton benyitnak, amikor kakilok, zuhanyzok, meztelen vagyok mert épp át öltöznék, kopogás nélkül a szobámba, stb. Megpróbáltam velük erről beszélni, de annyit mondta, hogy nem csak én lakok ebbe a házba, és nem az enyém, szóval azt csinálhatnak, amit akarnak. Apámhoz is folyton benyitottak, ezért is van veszekedés sokszor. Anyám elkobozta a kulcsot, így nem zárhatok magamra, mert büntetést kapok. Nem szoktam sokat időzni bent. Ha 5 perc se telt el, már benyitnak kakilás közben. 2 fürdőszoba is van de mindig oda jönnek, ahol én vagyok. Valószínűleg szívatnak, mert sokszor csak kutatnak, és 20 perc után a semmivel távoznak. Nem akarom őket bántani és nem akarok üvöltözni velük.

2016. aug. 3. 19:03
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
88%
hány éves vagy? fiú vagy lány vagy?
2016. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Magyarázd el nekik, hogy az egy dolog, hogy nem csak te laksz a házban, de azért a kopogás meg alap - kivéve ha még a barlanglakók szintjén vannak.
2016. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok.
2016. aug. 3. 19:20
 4/35 anonim ***** válasza:
97%

Apáddal nem tudtok tenni valamit?

Egyébként meg vedd csak vissza a kulcsot és zárkóz be.

2016. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
56%
hűű értem. hát akkor el is hizsem hogy rossz lehet.. próbálj meg velük leülni és megbeszélni ezt.
2016. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Jobb hiján próbáld meg ugyanezt eljátszani velük. Bár igazából Nekem sem stilusom lemenni az ilyenek szintjére, de akinek nincs se kulturája, se inteligenciája, azzal csak az erő nyelvén lehet szót érteni. 2-3-szor rájuk nyitsz betét/tampon csere közben, mindjárt nem fogják annyira élvezni a dolgot.
2016. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenkor szokott az lenni, hogy "amit szabad Jupiternek"...


Nincsenek tekintettel a másikra. Ilyen felfogású nőt nem is tisztelek. Csak annyit, hogy ha még a húgod csinálná, az még "természetesnek" mondható. De, hogy anyád is ilyen, teljesen érthetetlen számomra.

Ha még muszáj lenne, de mint írtad, 5 percet sem tudnak kibírni benyitás nélkül. Hát, kitartás.


Volt régen egy osztálytársam, aki állandóan befingott órán, szünetben, meg ahol emberek voltak.

Az osztályfőnök áthívta a gyerekorvost, és megvizsgáltatta az egész iskola előtt a gyereket. Tegyük hozzá, hogy a szaktanári, osztályfőnöki figyelmeztetés nem segített, és már túl volt a több köbméter bélgázon.

Ezek után valahogy abbamaradt az érthetetlen fingás, és rendeződött a bélrendszer.

2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Apukámmal próbálkoztunk szépen-csúnyán, de semmi. Ezt is megpróbáltuk, tök természetesen vették. Anyám szokott meztelenül is sétálni a házban a húgommal együtt.
2016. aug. 3. 19:35
 9/35 mantis religiosa ***** válasza:
90%

Nos a másik módszer, hogy megnézed/kiderited, milyen kulcs való a zárba, és a kulcsmásolónál veszel magadnak. Amúgy elég hihetetlen, hogy ketten férfiak, nem tudtok érvényt szerezni a legelemibb jogaitoknak.


Ha nem vagy nagyon gátlásos, esetleg osztályfőnököddel beszélhetsz erről, vagy valamilyen ifjúságvédelmi szervezetnél érdeklődhetnél, mit lehet ilyenkor csinálni.


Vannak még drasztikusabb ötleteim, de azt írtad, kerülni akarod a konfliktust.

2016. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Igazából írhatod őket.
2016. aug. 3. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!