Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyukám és...

Mit csináljak, ha anyukám és húgom semmibe veszik a privát zónám?

Figyelt kérdés
Folyton benyitnak, amikor kakilok, zuhanyzok, meztelen vagyok mert épp át öltöznék, kopogás nélkül a szobámba, stb. Megpróbáltam velük erről beszélni, de annyit mondta, hogy nem csak én lakok ebbe a házba, és nem az enyém, szóval azt csinálhatnak, amit akarnak. Apámhoz is folyton benyitottak, ezért is van veszekedés sokszor. Anyám elkobozta a kulcsot, így nem zárhatok magamra, mert büntetést kapok. Nem szoktam sokat időzni bent. Ha 5 perc se telt el, már benyitnak kakilás közben. 2 fürdőszoba is van de mindig oda jönnek, ahol én vagyok. Valószínűleg szívatnak, mert sokszor csak kutatnak, és 20 perc után a semmivel távoznak. Nem akarom őket bántani és nem akarok üvöltözni velük.

2016. aug. 3. 19:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

#30-as


A válaszodból egy hadak útját megjárt értelmes, értékes ember mutatkozik. Még több ilyet a környékre!

2016. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Koszonom.

Sajnos kozvetlen kozelrol lattam a poklot amiben az apja most perzselodik. Azt kell mondjam az lenne a legjobb neki ha a no kirugna. Ilyenkor vagy felebred es megoldja a bajat, vagy teljesen elereszti magat es belepusztul nehany honap alatt. A vegeredmeny szamara mindegy. A fianak viszont nem! Engem a gyerekeim tartottak eletben. Ennek ellenere ket napig ultem egyszer a vadonban es vartam a medvet. Aztan rajottem, hogy azok a dogok meg javaban szundiztak februarban. Aztan elszegyeltem magam es vissakullogtam a varosba.

Oszt most itt osztom az eszt, de mar alig van, ugyhogy lassan nem fog egyik fulemen be, a masikon kigyunni semmi, mer' ugyi a hang vakuumban nem terjed :)

2016. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
91%
Apád tegyen föl az ajtóra egy ilyen riglis zárat. Felcsavarozza és csak egy rigli tolás és zárva is van az ajtó.
2016. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember minek vállal gyereket?
2016. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Cipelj magaddal kulcs helyett olyan tárgyat, amiben elakad az ajtónyitás (legyen némi fantáziád). Könnyű, kis méretű tárgyak közül is léteznek ilyesmik.


Egyébként meg kapják be, főleg ha vered a lompost és épp akkor nyitnak be hozzád... Ha ez a látvány kell nekik, akkor szopjanak. Na jó, most túloztam, de átvitt értelemben tényleg kapják be...


Ha kakilsz, meg hagyd ott a szarodat, aztán meg megtanulják, hogy te csak akkor húzod le magad után, ha békén hagynak téged.


De az ajtóbeakasztás úgy is működik, szóval elegendő az.

2016. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!