Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is nyomasztó...

Szerintetek is nyomasztó ilyen családban élni?

Figyelt kérdés
.Mostanában nem igen jön össze semmi.Pàr hónapja költöztünk el,mert a papám házában laktunk,de összeveszett apámmal,majd kidobott bennünket.Apámmal nem jó a kapcsolatom.Folyamatosan kiabàl minden hülyeségért.Megdícsérni sosem szokott.Azt mondja,hogy nem csinálok semmit egész nap,pedig még ingyen dolgozni is elmentem,hogy ne tudja ezt mondani.Azért cseszeget ,mert minek alszom sokáig,persze a többi gyereket hagyják a szülei dèlig is aludni(én max 8:30-ig szoktam)és ilyenkor is azzal jön,hogy én csak döglök egész nap.Kituno bizonyitvanyom van 8 ève,azért sem dícsért meg sosem.Mondtam neki ,hogy most nyár van azért szeretnék pihenni,hogy ha már suliba minden nap 5-kor keltem.Azt mondja az nàla dícséret ha már nem csesz le.Anyám a pszichiátrián volt 1 hónapot sùlyos depresszióval.Ekkor anorexiàs lettem,amit persze észre sem vettek,de már nagyjából összeszedtem magam.Vele is folyton ordibál apám.Én is sokat veszekedek vele.Ehyszeruen minden kis dolgon fennakad,ami másnak fel sem tunik,nincs egy önàlló döntèse,mindig màsokat kèrdezget,folyton sír.Kényszeres dolgokat csinàl.Minden nap családi vita van,sokszor már sírva rohanok el itthonról,annyira nyomaszt.Kiöltèk belolem az èrzèseim.Legszívesebben meghalnèk.Egy 15 éves làny.

2016. aug. 3. 21:35
 1/5 anonim válasza:
oszinten, nem lennek a helyedben...
2016. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ezt még szörnyű volt elolvasni is.Tudom,hogy közhely,de próbálj meg erős maradni.Ha valóban 8 éve kítűnő vagy,valószínűleg nem leszel egy elveszett nő az életben.Minden lehetőség az ajtódon fog kopogtatni.Valószínűleg apudat sohasem tudod megváltoztatni,de én a helyedben mindenképp beszélnék egy pszichológussal.Anyud valószínűleg apud miatt került a depresszióba,neki mindenképp segitség kellene.Szedd össze magad,és próbálj erről beszélni valakivel.Nagyszülők,rokon,barátok,ismerősök.Legrosszabb esetben 3 év és szabadulsz onnan.De én azt javaslom,hogy gyűjts egy kis pénzt,mindenképp beszélj titokban egy pszichologussal.Nagyon sokat segítenek hidd el.Próbálj erős maradni,biztos vagyok abban,hogy felnőttként sikeres és boldog lány leszel!!:) Nagyon sok kitartást,remélem,hogy minden jóra fordul!!;) 17/l
2016. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Uh....rossz lehet, nem lennek a helyedben. Ha szeretnel valakivel beszelni, toth blanka vagyok facebookon piros topos profilkeppel...csak irj ram nyugodtan :)
2016. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél én sokkal rosszabban élek,szóval hidd el,van rosszabb is.Pár évvel vagyok csak idősebb nálad,de 15 évesen is rosszabb volt nekem,mint most neked.
2016. aug. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél már csak rosszabb lesz úgyhogy lépj le minél előbb.
2016. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!