Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erotikus fotózásra mentem és...

Erotikus fotózásra mentem és anyám kiborult. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Csóró egyetemista vagyok. Ösztöndíjból, meg diákmunkákkal 60 eFt jön össze havonta, amit egy az egyben elköltök az albérletre és kajára. Szüleim minimálbérből élnek, szóval alig tudnak adni valamit. Elmentem egy erotikus akt fotózásra (tehát semmi szex, csak meztelenség) mert jól fizetett (több havi béremet kaptam meg 2 alkalomért).

Sokáig vacilláltam elmondjam-e otthon, végül csak anyámnak mertem. Ő borzasztóan kiakadt. Elhordott minden k.rvának, már egy hete nem hajlandó felvenni a telefont.

Elhiszem, hogy rosszul eshetett neki, mert nem beszéltem meg vele előtte, de ezt leszámítva nem érzem magamat bűnösnek. Ő végig azt hajtogatta, szégyent hoztam a családra...

Teljesen tanácstalan vagyok most, mit tegyek?



2016. aug. 5. 16:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
90%

Dolgozz és folytasd levelezőn a sulit.

Ezek a képek bármikor előkerülhetnek majd a későbbiekben. Mondjuk 15 év múlva egy komoly pozícióban baromi kellemetlen lehet.

2016. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
72%
Vetkőzni felnőtt vagy? Akkor legyél az mindenhez és ne itt nyafogj.
2016. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%

Bizony, a net újfajta felelősségre szoktat. Látom, hogy hosszabb távom az ismerősök szerkesztgetik a felrakott képeket, eltűnnek az évek múlva előnytelennek ítélt képek - no de ki nem mentette addig le azokat? :)

Szerintem édesanyád kissé eltévesztette a reakciót. Meg kell tudni különböztetni a szándékosan aljas tetteket a rossz döntések következményeitől, előbbi esetben jöhet a düh, második esetben meg a szülő kötelessége a támogatás.... No de ez még csak rossz döntésnek sem minősül - ha elvagy ezzel a lehetőséggel, hogy előbukkanhat kép később. Mondhatod jövőbeli gyermekednek, hogy osztálytársa, aki lobogtatja a képet, csak egy korlátolt kis dugó, a mezítelenség természetes, az emberi test szép, kivéve az övé, már legalábbis a reakcióból ítélve... A 15 év múlva beosztottaknak meg, hogy azóta még vonzóbb lettél, de azt nem láthatják. :)

2016. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
78%
semmi pánik.mutasd ,hogy sikerült?
2016. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
64%
Felnőtt vagy, nincs ezzel gond. Az emberek szeretnek ítélkezni az ilyesmi felett, játszani az álszentet. Majd megbékül anyukád, az idő megodja, sokat nem tudsz tenni. Legalább őszinte voltál, jobb mintha a nagyon "kedves, segítőkész" szomszéd vagy ismerős az orra alá dugta volna a képeidet.
2016. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
69%
Később álláskeresésnél nem lesz ez jó pont.
2016. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
92%
Felnőtt nő vagy, miért mondtad el neki? Jobban jártál volna, ha csendben maradtál volna...
2016. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
24%
Anyadnak van igaza. Nemcsak te vagy csoro egyetemista, de erdekes modon masok nem vallalnak ilyet. En ki is tagadnalak, magamat pedig melysegesen szegyellnem, hogy csak ennyi erkolcsi tartast sikerult nevelnem beled.
2016. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
59%
Minden csóró egyetemista társam megoldja vetkőzés nélkül... de neked csak ennyi eszed volt. Mikor van millió más lehetőség is... hát ne csodálkozz ha idiótának és qrvának néznek. Értelmes nő nem vállal aktfotózást. De nyilván a későbbiekben is ilyen "szakmád" lesz... mert több eszed nincs.
2016. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
89%
Azt kellene már csak tudni, hogy milyen egyetemre jársz.
2016. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!