Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erotikus fotózásra mentem és...

Erotikus fotózásra mentem és anyám kiborult. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Csóró egyetemista vagyok. Ösztöndíjból, meg diákmunkákkal 60 eFt jön össze havonta, amit egy az egyben elköltök az albérletre és kajára. Szüleim minimálbérből élnek, szóval alig tudnak adni valamit. Elmentem egy erotikus akt fotózásra (tehát semmi szex, csak meztelenség) mert jól fizetett (több havi béremet kaptam meg 2 alkalomért).

Sokáig vacilláltam elmondjam-e otthon, végül csak anyámnak mertem. Ő borzasztóan kiakadt. Elhordott minden k.rvának, már egy hete nem hajlandó felvenni a telefont.

Elhiszem, hogy rosszul eshetett neki, mert nem beszéltem meg vele előtte, de ezt leszámítva nem érzem magamat bűnösnek. Ő végig azt hajtogatta, szégyent hoztam a családra...

Teljesen tanácstalan vagyok most, mit tegyek?



2016. aug. 5. 16:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
szia lathatom a kepeidet?? fizetnek erte ha lathatom
2016. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Ezen en is tulestem anno, mondjuk nekem nem penzre volt szuksegem, hanem egy olyan "probaljuk ki, bakancslista" dolog es a baratnommel mentunk,masszem huszevesek voktunk:-))


Szepen levetkoztunk, uldogeltunk es akkor a pasi le akart fotozni es hirtelen meggondoltam magam, szabadkoztam es leleptem, a baratnom maradt. En azert jottem el mert az jutott eszembe, h ha ez egyszer elokerul akkor az baromi kellemetlen lesz.


En elmondtam a szuleimnek akik nagyon megertoek voltak es orultek h semmi huoyeseget nem csinaltam. Anyukad erzelmi IQ-ja a zero fele konvergal, imadnak itelkezni az emberek de ezeket ne vedd magadra, majd megnyugszik, csak hagyj neki teret:-)))


Nem valami szornyuseget kovettel el, szoval nincs miert szegyellni magad, csak evekkel kesobb ne usson vissza:-)Az emberek velemenyere pedig nem kell adni, nem lehet mindenkinek megfelelni es kit erdekel h valami 40-70 szazalekos anonim valaszado mit mond?Ez nem a realitas:-)))

2016. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék ítélkezni, saját felnőtt döntésed volt kérdező, viszont egyben hibáztál: nem kellett volna anyukádnak elmondani.

Pláne falun nagyon konzervatív a mai napig sok ember, ez a dolog pedig olyan, ami magánügy. Te döntésed, te életed.


Viszont az itt kommentelők jó részét nem értem. Elhiszem, hogy egyeseket ez felháborít, meg persze rengeteg hátránya is van főleg a jövőre nézve, de miért kell ilyen álszentnek lenni? Nekem voltak olyan egyetemista lány szaktársaim, akik pénzért lefeküdtek másokkal. Ennél szerintem a fotózás sokkal "enyhébb" kategória.


Ha már mindenképp elmondtad, akkor várj valameddig, amíg anyud valamennyire feldolgozza, utána üljetek le négyszemközt beszélgetni. Egy idő után anyud is megbocsájt, ha tényleg szeret.

2016. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Üdv, hogy alakultak a dolgok?
2019. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!