Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy a szüleim...

Mit tegyek hogy a szüleim elfogadják a barátom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,a barátom szintén. 7 hónappal ezelőtt volt egy nagyobb veszekedésünk a barátommal és úgy gondoltam elmondom anyukáméknak aztán eltiltottak tőle. Ő is és én is öngyilkosok akartunk lenni...de rájöttünk semmit nem érne. Mielött összevesztünk megígértük egymásnak hogy mindenféle képpen kitartunk egymás mellett...azóta is együtt vagyunk de kb. 1 hónapja megtudták hogy együtt vagyunk ugyan úgy azt mondták hogy őket már nem érdekli én döntésem én életem. Aztán 2 nappal ezelött megint rájöttek hogy együtt vagyunk anyukám szinte majdnem nekem ugrott. Elitélik a barátom azt hiszik rossz ember ezért tiltanak tőle de felajánlottam hogy elhozom bemutatni és abba sem mennek bele... Sokszor elmondtam már az érzéseimet abba is belekötöttek. Tegnap ugyan úgy eltiltottak tőle. De viszont meg mindig együtt vagyok es nagyon fáj hogy nem fogadják el a barátom és szidják.. És már elérték hogy semmit ne mondjak el nekik... Már kezdem úgy érezni hogy lelki roncs kezdek lenni ezek miatt főleg attól hogy őt szídják mert amikor engem sértegetnek elmegy a fülem mellett de mikor őt akkor mint ha kést forgatnának a szívemben. Barátommal megmondtuk örökre együtt leszünk mert míg mások kétejek között mondják addig mi érezzük és valóra váltjuk! De mit tegyek hogy elfogadják?

2016. aug. 6. 11:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beletenni hogy több mint 9 hónapja vagyunk együtt
2016. aug. 6. 11:09
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen múlttal nehezen fogják elfogadni. Valljuk be: ki engedné szívesen a gyerekét egy olyan fiúval járni, akivel öngyilkosságot akartak elkövetni?


Nem vagyok meggyőződve, hogy valóban vele kellene legyél. Nőjetek fel, aztán pár év múlva, ha megváltoztatok, akkor megpróbálhatjátok együtt. Tiniszerelem, nem kell mindent feladni érte. Elmúlik.

2016. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt az öngyilkosságos dolgot nem együtt akartuk tenni ez a végén derült ki hogy én is és ő is azok akartunk lenni mert tiltottak minket! Vagy is ez csak egy gondolat volt nálla is és nállam is!!
2016. aug. 6. 11:13
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz.
2016. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Nőj fel. Egyertelmuen rossz hatassal van rad ez a srac, mert erositi benned az amugy is atlagnal erosebb tini dramat, szoval en sem tamogatnam hogy egyutt legyetek mert siman kinezem hogy osszevesztek aztan a nagy kéteLYek kozepette megolitek magatokat mert annyi eszetek van.
2016. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Elmondanad hogy mi miatt akartak titeket eltiltani? Mert azert nem mindegy.
2016. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Kotelezo olvasmany volt a nyarra a Romeo es Julia es megihletett?:)

Ne legyel nevetseges. En sem engednem hogy a lanyom olyan fiuval legyen aki miatt meg akar halni.

2016. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Döme06 válasza:
7%

Hát én kicsit jobb szituban vagyok mint te. É 15 vagyok, a barátom 22. Ezért ne ítélj el, valószinüleg tudod mi az hogy szerelem, és az érzéseknek nem lehet parancsolni.

Nekünk nem is egy vitánk volt, a suli miatt, mert a barátom féltékeny volt. Van a suliban 2 exem, és megmondtam a barátomnak hogy nekem ugyanugy haverok. Valamennyire megértem hogy kiakadt😢 nem is ez a lényeg. Hanem hogy mindketten a trágár csúnya szavak használata és a brutális veszekedés után felpofoztuk egymást. Anyu pont akkorra lépett be a szobába. A barátomat 1 hónapig nem is láttam mert anyu nem engedte ide, de közben mi kibékültünk és ugyanugy együtt voltunk.( persze még most is, csak azért irok igy mult időben, mert nem most volt) a barátom mindent megtett eleinte anyut mindenhova elvitte kérni se kellett, megvett mindent ami kellett itthonra, nem kérte el érte a pénzt, pedig a sajátjából vette. Éjjel nappal dolgozik, szorgos dolgos ember. És mégsem jó neki. Lehet az a baja hogy 1 ember mellett megmaradtam 15 évesen. De ez a szerelem.. neki nem tetszik, de nem is ő jár vele. Azóta sem kèrdezem meg h ide jöhet e, apu ha tud róla elég, mert apu nagyon szereti a barátom és nem is érti h anyu miért ítéli. Szerintem ne törödj anyukáddal. Én ugyanugy megyek a barátommal mindenhova, nyaralás, közös program.. és azóta is nagyon imádom!

2016. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem esik le hogy mit akar 22 évesen egy gyerektől? Könnyű dugási lehetőség, semmi más.
2016. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom 8-as... ennel nagyobb gyerek nem is lehetnel, de a 22 eves fiucskad se semmi. Agyilag legalabb passzoltok egymashoz.
2016. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!