Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyű csalódás vagyok mert...

Szörnyű csalódás vagyok mert szeretem a Kpop műfaj, és egy csomó más zenét. Csak szerintem nem normális ezen problénázni? Ez egyáltalán normális? 13l

Figyelt kérdés

Szóval anyut zavarja,hogy szeretem a Kpop-ot,meg ugye baromi nagyot csalódott.Szerinte csak Tankcsabpdát kéne halgatnom,mert az a normális.Csak azt az eggyüttest én nem annyira kedvelem.Ne vegye sértésenek senki de nem az én stílusom.Ezeket szeretem halgatni amúgy(mint előadók és együttesek):T-ara,2Ne1,Psy,Green Day,The Rollind Stone,Demi Lovato,Michaell Jackson és még amúgy van egy csomó de főleg ezek.Anya szerint ez baj.Igazából nem is értem miért akarja,h Tankcsapdát halgassak amikor ő személy szerint utálja,ahogy minden más zenét.


Most miért csinálja ezt?Ez normális?13l(bocsi a helyesírási hibákért,telóról vagyok siettem,kell a fenének kioktatás,köszönöm)


2016. aug. 9. 11:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Tökmindegy mit hallgatsz, anyudnak nem kellene megmondania, hogy mit szeress. Jó, megmutatja a saját kedvencét, hogy hátha bejön neked, de ennyi. Nem kellene zaklatnia.


Életkorodból ítélve anyud kb. nálam fiatalabb, max. egyidős lehet velem...Nem tudom, hogy amikor ő a te korodban volt, akkor a te nagyid mit szólt a Tanakcsapdához...

2016. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Fülhalgatón halgatom általában.Anya azt se szereti amit szerinte halgatnom kéne,sőt azt is rühelli....
2016. aug. 9. 14:07
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Én is szeretem ezeket, szerintem semmu baj nincs azzal ha ilyeneket hallgatsz :)
2016. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha zavarja hogy ezeket hallgatod emlékeztesd hogy van akinek a gyereke nirvanát hallgat. Az mindennek a legalja.
2016. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%

Az én szüleim nem szólnak bele.

Én is nem rég múltam 13.

Eddig már minden stílust hallgattam(egy darabig,folyton változik az ízlésem,ami ebben a korban nornális),a Lady Gagától,a cigány zenéig,az elektronikus dolgokig.A mostani mániám a rock zene lett.A Road a mindenem.Na én azt dübörögtetem itthon.Pedig lány vagyok.xD Na és ugye anyum se apum semmit nem szól erre.1 műfaj az amit csak fülessel hallgatok mert szégyenlem. :/ Valami hülye mániám ha azt hallgatok akkor mindenki bhasztat majd,meg leszól.Hát biztos van olyan,de nem a szüleim.De mégis.:'D Szóval nekem szerencsére nincs ilyen problémám.

Amúgy szerintem Michael Jackson is nagyon jó,és még pár énekest akit te szeretsz,azok még nekem is tetszenek.:)


Amúgy próbáld ne magadra venni!

És anyukád az ő elveit,amiket te nem akarsz követni, azokat nem erőltetheti rád!

Minden esetekre sok sikert. :S

2016. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Ideális esetben a szülő nem szól bele abba hogy a gyereke mit hallgat.
2016. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

micsoda problema uristen.

szerencses vagyok en sose hallgatok zenet, egyszeruen nem vagyok muzikalis es kb 5 olyan zene van amit szivesen meghallgatok es annyi. utoljara kb 15 eve hallgattam zenet.

2016. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Pontozzatok le bmeg,jobb így a kicsi kis lelketeknek?

Az ember válaszol normálisan,de minden .....lepontozza.

menjetek a .... -.-"

2016. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
16%

Igen, miért kell mindent lepontozni? Normálisan válaszolnak és mégis lepontozzák őket. Habár nem hinném hogy annyira bárkit is érdekelne szóval csináljátok csak ha nektek ez a jó :D


Anyukádnak nem kéne beleszólnia hogy mit hallgatsz, főleg ha még csak nem is úgy hallgatod hogy hallja. Ne foglalkozz vele, nem mondhatja meg neked hogy mit hallgass. Azok a zenék amiket hallgatsz jók. Ha neki nem tetszik ez van. (Főleg ha neki semmi sem tetszik)

2016. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is Kpopot hallgatok.Bts,Exo,B.A.P.,Bigbang,Got7,T-Ara,4Minute,SNSD,Red Velvet a kedvenceim.Régebben hallgattam rockot,néha most is szoktam.Az én szüleim is beszólogattak néha,hogy: "Miért hallgatod ezt a hülyeséget?" "Ezek fiúk vagy lányok?" stb. De inkább apu csinálta ezt. Mostanában meg észrevettem,hogy anyu dúdolgatja a Bts számokat:D Szóval idővel majd megszokja.Egyébként szerintem semmi beleszólása nincsen a zenei ízlésedbe:)

15/L

#14: Miért lenne a Nirvana a legalja?:) Mi bajod velük?

2016. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!