Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyű csalódás vagyok mert...

Szörnyű csalódás vagyok mert szeretem a Kpop műfaj, és egy csomó más zenét. Csak szerintem nem normális ezen problénázni? Ez egyáltalán normális? 13l

Figyelt kérdés

Szóval anyut zavarja,hogy szeretem a Kpop-ot,meg ugye baromi nagyot csalódott.Szerinte csak Tankcsabpdát kéne halgatnom,mert az a normális.Csak azt az eggyüttest én nem annyira kedvelem.Ne vegye sértésenek senki de nem az én stílusom.Ezeket szeretem halgatni amúgy(mint előadók és együttesek):T-ara,2Ne1,Psy,Green Day,The Rollind Stone,Demi Lovato,Michaell Jackson és még amúgy van egy csomó de főleg ezek.Anya szerint ez baj.Igazából nem is értem miért akarja,h Tankcsapdát halgassak amikor ő személy szerint utálja,ahogy minden más zenét.


Most miért csinálja ezt?Ez normális?13l(bocsi a helyesírási hibákért,telóról vagyok siettem,kell a fenének kioktatás,köszönöm)


2016. aug. 9. 11:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Zenészként hallom. Egyszerűen gagyi, és csak azért emlékszik rá bárki mert a fickót kinyírta a felesége.
2016. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!