Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy ojan problémám hogy...

Gotthardt aniko kérdése:

Van egy ojan problémám hogy apám mindenbe bele szol hogy hogyan neveljem az 5éves fiamat. Ha beszolok neki nekem jön és megüt. Elköltöznék de jelenleg nem dolgozok. Ti mi tenétek az én hejembe?

Figyelt kérdés
ti neki vágnátok egy 5éves gyerekel a nagyvilágba? mert ezt nem birom ki.napi üvöltözés veszekedés bántalmazás.és mindenbe neki lehet igaza.
2016. aug. 12. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

*olyan

*helyemben

Egyébként ha tettlegességig fajulna a dolog akkor rendőrt hívnék.

2016. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy kicsit sem tartozik ide, de a helyesírásod valami borzalom... Nem tudlak komolyan venni, sajnos. Lehetséges, hogy az édesapád jobban ért az ilyesmikhez.... Te nem tűnsz túl okosnak. Hallgasd meg, amit mond! Ha nem értesz vele egyet, normálisan közöld vele, nem kell "beszólnod" neki. Te semmiképp ne vágj neki a nagyvilágnak. :D
2016. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell szulni egyedul a semmire ....
2016. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

A gyereknek is rossz, ha napi szinten veszekedést, üvöltözést hall, és látja, hogy megütik az anyját. Mindenképpen költözz el. Keress rá az anyaotthonok listájára és menekülj minél előbb!

A válaszolóknak pedig annyit, hogy segítséget kért, nem helyesírási tanácsokat...

2016. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sürgősen keress munkát, sok helyen a szállást is megoldják, ha messziről jössz.

Lesz miből költözni és nevelni a fiad.


Más megoldás nincs nagyon.

2016. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Menj el esti suliba, mellette legyen munkád. Nem könnyű, de más megoldásod nagyon nincs. Én a helyedben nem maradnék otthon.

Ps. Ha az igazi neved van kint a kérdésnél én ajánlom, hogy gyorsan vedd le.

2016. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én megtanulnék helyesen írni, ezt követően vállalnék gyereket.
2016. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én beszólnék neki, hogy itt vagy te példának, hogy mennyit ér a nevelése, és a fiadnak ennél jobb életet szánsz. Ezért is kapni fogsz, de legalább elgondolkodhat, hogy valamit nagyon elcseszett, ha te ennyire vitted.
2016. aug. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!