Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam sajnalja a penzt kajara,...

Apam sajnalja a penzt kajara, de szerite normalisan nevel?

Figyelt kérdés
Sajnalja a penzt havi mezara, ami 13.000 ft lenne es minden nap mas kajat ennek. Viszont otthon mindig ugyan az a kaja van milanoi meg husleves.(levest fel eve nem is ettem). De se reggeli se vacsora nincs. Azt hozza tenn hogy van penze, gazdag de sajnalja a penzt ennivalora azt mondja o el van igy is.Egyedul "nevel"

2016. aug. 2. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha egyedül nevel, akkor kapnotok kéne támogatást, nem ? Mi kaptunk mindig, mert apa nevelt egyedül. Kérdezz rá, és ha kevesebbet kéne fizetni, akkor talán belemenne.
2016. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1%

Gyere el ide hozzank Becsbe, itt vannak idosebb szulok akik szeretnek gondoskodni rendesen a kisfiukrol.

/kovaszag/

2016. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de van penze gazdag siman ki tudna fizeti de sporol.. Nekunk nem jar semmi. Vagyis lehet jarna de nem "alacsonyodik le"
2016. aug. 2. 18:14
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Hát de akkor mit szeretne, hogy halj éhen, vagy mi ? Fura egy apád van. Csodálom, hogy egyáltalán otthon ad enni neked. :D
2016. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Kiskamaszként biztos vagy benne, hogy minden részletét ismered édesapád vagyonának?

Lehet, hogy adna neked, ha tudna, azt pedig, hogy nem tudja eltartani a gyermekét, senki sem vallja be szívesen.


Tanulj egy kis tiszteletet, és hálát kölyök!!

2016. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem veletek orit minde nap. Es tudom mennyi penze vam mert mutogatja:) sztem 20 millas lakas hitel nelkul, meg aranylanok + bankba penz nem a szegeysegre utal :)
2016. aug. 2. 18:25
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

tele szájjal könnyű fröcsögni gyerekek!

lefogadom 17 éves nem múlt el egyikőtök se.

nem tudnám álomra hunyni a szemem ha nem adnék enni, vagy ételre valót a 16 éves nagy lányomnak. ő is hálás, viszont enni is kap.

2016. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen hihető, hogy évek óta kizárólag milánóit és levest esztek.
2016. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ja neha ebed helyett kakaos csigat is eszek:). De ne ebbe koss bele a kerdesre valaszolj
2016. aug. 2. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

A milánói meg a húsleves mint egyetlen élelemforrás ráadásul csak napi egyszer minden csak nem egészséges, főleg nem egy kamasz számára. Szerintem nyugodtan megmondhatod édesapádnak, hogy súlyos hiánybetegségek alakulhatnak ki, és a gyógyszer többe kerül, mint ha most fizetné a havi menzát. Ráadásul nem akarok vészmadárkodni, de a napi egyszeri étkezés sem egészséges. Cukorbetegséget is okozhat, na ott meg ráadásul speciális étrendet kell utána követni, amit ha nem követsz simán belehalhatsz. Szóval édesapádnak üzenem, hogy ha az a célja, hogy belehalj a nevelésébe azt a napi egy kaját se biztosítsa vagy öntsön bele egy liter hypot, sokkal gyorsabb az eredmény.


Mert egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyha nincs pénz kajára és azért van csak napi egyszer kaja és nem tudja fizetni a menzát teljes áron, akkor nem hajlandó elfogadni a segítséget, mert az megalázkodás. Van egy ismerősöm, aki nemrég mesélte, hogy a húga osztálytársának ugyanilyen tökkel ütött szülei voltak, hogy ők nem alázkodnak meg. Amikor a gyerek elájult az éhségtől, akkor a saját osztálytársai döntöttek úgy, hogy ez így nem mehet tovább, az egyikük az ingyenes lehetőségét "átadta" és ő most teljes áron eszik, mert ki tudja fizetni az éhező osztálytárssal ellentétben, aki szintén jogosult lenne az ingyenes étkezésre, ha a szülei benyújtanák az igényt rá, de nem hajlandóak.


Egyszerűen nem értem a szülő hogy hagyhatja éhezni a gyerekét mikor tudna számára ételt biztosítani koldulás nélkül. (na az már tényleg megalázkodás)

2016. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!