Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan allithatom meg az exek...

Hogyan allithatom meg az exek bosszujat?

Figyelt kérdés

Probalom roviden tomoren mar amennyire lehet.

Ket gyermekes anyuka vagyok. Masfel eve 14 ev utan egy nem jol mukodo hazassagbol leptem ki megismertem egy szinten ket gyerekes apukat. Egymasba szerettunk elotte nem ismert harmoniaba szeretetben elunk. Egy bokkeno van hogy az o es en exem facen megkerestek egymast majd osszejottek. Jelenleg egyutt elnek es nap mint nap kapjuk a bosszujukat gyerekek manipulalasan sajat magunk ocsarolasan keresztul. Valas lassan lezarul mindkettonknel. Mi normalisan allnank hozzajuk de ok allandoan alank tesznek. A parom exe eleg gonosz dolgokra veszi ra onnan gondolom h iranyithato az en exem. Eleg rossz ez a helyzet amiben elunk. Jarg mar valaki igy? Tudtok valami tanacsot adni? Hiaba szeretjuk egymast a mindennapi gonoszsagok teljesen kikeszitenek minket.


2016. aug. 14. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Legegyszerűbben úgy, hogy figyelmen kívül hagyod, és nem tulajdonítasz ennek semmilyen jelentőséget. A legnagyobb kárt a fejedben teszik, de egyébként ártalmatlanok. Amíg ezzel tudnak bosszantani, addig elérik a céljukat, de ha nem foglalkozol velük, akkor értelmét veszti a próbálkozásuk.
2016. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Ez tartja ossze oket

Es te ti voltatok a valas oka igy ti saratok jogosan haragszanak.

Tudod ok okozat amit tettel annak kovetkezmenyet buszken viseld

2016. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Vicc. Felnőtt emberek hogy lehetnek ennyire gyerekesek?

A gyerekekkel beszélj, próbáld meg nekik elmagyarzázni hogy próbálnak titeket elválasztani.

2016. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Hat hallod nem tudom. En mikor a parommal osszejottem elso evben foleg a legelejen egyfolytaba belenk voltak alva es sajnos nem csak az exeink hanem az exeink baratai is mivel rank allitottak oket. Eloszor kitalaltak minden hulyeseget ami miatt sajnos rengeteget veszekedtunk. Hivogattak telefonon es ha en vettem fel az o,vagy o az en telefonomat hazudtak valamit es ugy rendeztek hogy bizonyitsak sot sokszor rengeteg fenyegetest is kaptunk. Szerencsere a szerelmunk volt annyira eros hogy maig egyutt vagyunk,nem tudtak szet szedni mert megbeszeltuk a dolgokat es mivel biztunk egymasban a veszekedesek vegul lemaradtak. Megbeszeltuk hogy tobbe nem torodunk senkivel es amig egyik a masikat nem kapja rajta valamin addig nincs miert stresszeljuk magunkat. Nehezen tudom elmagyarazni mivel nem szeretnek peldazodni ha szeretned privatban megbeszelhetjuk jobban.
2016. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hallota a párod és te a letiltást? Tudod felmész profiljukra rámész az üzenet küldés ikon melleti ikonra rákattintasz kiadja a lehetőségeket hogy:megbökés,jelentés,tiltás. Ezután rákattintasz a tiltásra és nem kapsz több értesítőt és nem tudnak üzenetet küldeni
2016. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a letiltást hol intéznéd el, előttem szóló? A gyerekeken nincs ilyen funkció, amit egy pár kattintással el tudnál végezni.
2016. aug. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 acelsziv ***** válasza:
Gyámhivatalban jelentsd fel őket, hogy a gyerekek lelki fejlődését veszélyeztetik a viselkedésükkel. Még a láthatást is megvonhatják tőlük.
2016. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elegge elkeserito a helyzet de probaljuk tulelni. Nehez mert a parim exe a volt ferjemet ravette hogy kisemmizzen a gyerekekkel nem fizet semmit mar tiz honapja nem vesz semmit a gyeekeknek a baratnojere es gyerekeire kolti amit viszont parom kislanya el is mond az en lanyomnak. Kozben ugye parom kolt a gyerekeire fuzet gyerektartast mindent megis apja ellen neveli a holgy a gyerekeket. Raadasul a holgy peobal kulsore ram hasonlitani. Sajn igy eleg erdekes es remelem hogy ki is birja majd a mi kapcsolatunk.
2016. aug. 17. 14:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem fizet semmit? Jelentsd fel! Vannak erre törvények, van rá jogorvoslat, de ha te ezt tűröd 10 hónapja, akkor vess magadra! Bocsánat, de ezt csak egyes emberekkel lehet megtenni, mégpedig azokkal, akik nem tesznek ellene semmit. Így örök vesztes maradsz, ha hagyod, hogy azt csináljanak belőled. Vess magadra, mert a te hibád minden!
2016. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tettem ellene birosagi vegzes nelkul nem tehetek semmit. Valast nyolc honapja beadtam egy bekito volt meg csak kovetkezo ra fel evre szeptemberben lesz. Akarhova mentem vegzes kell barmihez szoval nem tudok semmit tenni varnom kell a targyalasig.
2016. aug. 18. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!