Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 11 éves vagyok, de a...

Már 11 éves vagyok, de a szüleim folyton beleszólnak a dolgaimba! Hogyan állíthatom le őket?

Figyelt kérdés

Például az osztájból a legtöbb csajszinak van már műkörme, és megkértem anyát hogy vigyen el körmöshöz ő meg azt mondta hogy nem, és amikor visszavágtam akkor, kiakadt. De multkor például volt sulis farsang és, anya elkísért mikor mondtam neki hogy ne kísérjen el mert az ciki.

Annyira rossz hogy én már eléggé felnőttnek érzem magam ő meg burokban akar tartanii :SS


2011. aug. 16. 21:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Kis hülye vagy, azért.
2011. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 ava87 ***** válasza:
100%

Ne szórakozz már, 11 éves vagy, és nem "már", hanem "még csak". Ha mondjuk 14 éves lennél, még megérteném, hogy olyan felnőttnek érzed magad, bár még akkor sem lennél az, de 11 évesen még eléggé kislány vagy.

Ennyi idősen műköröm? Tényleg nem értem, minek ezzel ennyire sietni. Játszani nem szoktál? Én 11 évesen még annyit de annyit játszottam, az ilyen műköröm meg hasonlók csak zavartak volna benne.

2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen felnőttnek?? Akkor ugye bírod a kritikát? Kis r.banc leszel pár év múlva.
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szavad se lehet, ha fél tízkor még netezhetsz.


Amúgy fake, ennyire hü.lye 11 éves nincs, és nem általánosan elterjedt a műköröm se köztük.


Találj ki mást és jobbat, ez most elég xar.

2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kortól vagy nagykorú, addig még van hét éved, eléggé messze vagy a felnőttkortól, nem gondolod?
2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Már 11 éves vagyok X"D ezen szakadtam... helyesen: MÉG CSAK 11 vagyok

hülye kis pisis vagy, aki nagynak képzeli magát, áhh...tiszta gáz, anyukádnak igaza van, le kell téged állítani hülye kis ribanc..

2011. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még barbizzál, kicsi vagy még hozzá. 12 évesen még hallgass anyucira, akkor még nem ciki hidd el!! Én is voltam annyi idős, és meg sem fordult máig sem a műköröm a fejemben. Meg neked minek, ha a természeteset is teljesen visszavágod? Lüke vagy. Még 14 sem vagy...
2011. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Á, kamu a kérdés.
2011. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%
ha majd le tudod írni normálisan az osztály szót, akkor talán...de nem. még akkor sem. kis szaros vagy még. minek egy 11 évesnek műköröm?
2011. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira felnőtt vagy akkor tanulj meg helyesen írni és fogalmazni. emellett mit gondolsz? akkor leszel felnőtt ha van műkörmöd? akinek meg van 11 évesen, hát megvan a szüleiről a véleményem. Holnap meg azért fogsz hisztizni, hogy anyud nem engedi hogy legyen már ennyi idősen gyereked. Kész röhej....
2011. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!