Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék revansot venni...

Hogy tudnék revansot venni rajtuk?

Figyelt kérdés
Anyám csalta apámat gyereknek majd mikor elválltak mindenféle hazugságokat mondtak róla hogy ne is keressük őt, most 12 év után újra fölkerestem(22 évesen) és egy csomó dolgot megtudtam... Kést fogott anyám a torkához stb. Na most az van hogy anyám meg a mostohaapám meglopta apumat(jogtalanul felvett gyerektartás(3éve) 240,000ft illetve nagyanyám letétbetett nálluk 1 millió forintot, papír minden nélkül... Meglógtak vele, telefonszámukat is megváltoztatták meg minden... Mit tudunk tenni?

2016. aug. 15. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Te kinél maradtál? anyád csalta apádat, ez tiszta sor. apád erre (és még ki tudja mire) Úgy reagált, hogy kést tett az anyád torkához ez is tiszta sor. De mindezek után, ha ez téged zavar, miért bánt, hogy meglopták apádat? És miért kellene neked bármit is tenni? meccseljék le egymás között.
2016. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Semmit! Ez nem a te ügyed. Anno annak idején apád mehetett volna pereskedni a gyerektartás miatt. Bár a gyerektartás téma zavaros, mert ha apádnak fizetnie kellett utánad gyerektartást, és te 19 évesen még nappali tagozatos diák voltál akkor nincs szó jogtalan gyerektartásról. Ha meg nem tanultál akkor apádnak 3 éve kellett volna panaszt tennie..

Az 1 millió forint meg szintén nem a te dolgod. Ott nagyanyádnak kellett másképp cselekednie, vagy lépnie.

Én azt tanácsolom, hogy lépj túl rajta, és éld a saját életedet.

2016. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyám fogott apáméhoz, és menekülnie kellett a családjától!!! Anyámnál maradtam semmiről sem tudva mivel apám küzdeni sem tudott mostohaapám érdekeltségei miatt...
2016. aug. 15. 09:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezek a szemét g€cik meg most is meg minden évben külföldi nyaralás,rongyrázás...
2016. aug. 15. 09:55
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"Anyám fogott apáméhoz, és menekülnie kellett a családjától!!! Anyámnál maradtam semmiről sem tudva mivel apám küzdeni sem tudott mostohaapám érdekeltségei miatt..."

Ezt a két mondatot magyarázd már meg!

2016. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Látom a szövegértés nagyon megy itt is. Nem is csoda, hogy itt tart az ország ennyi észlénnyel. Kérdező én a helyedben megszakítanám egy ilyen ocsmány nővel a kapcsolatot. Sajnos a bíróság az anya oldalán áll a legtöbb esetben.
2016. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
De, megy a szövegértés. De, miért kellett menekülni? Attól, hogy valakinek jók az összeköttetései attól még be lehet perelni. Egy szülő legalábbis megteszi a gyerekéért.
2016. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Nagyanyad egy bolond istenbarma. A 240.000 ft gyerektartas meg szerintem jogos.
2016. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Itt apád és nagyanyád tehet feljelentést a rendőrségen, te semmit nem tehetsz. Nagyanyád elég naiv volt, hogy papír nélkül oda adta a pénzt, nehéz lesz bizonyítani, majdhogynem lehetetlen. Ez a butaság ára.


Apád miért nem keresett a későbbiek során?

2016. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megfenyegették apámat... Olyan személyek akikkel jobb nem ujjat húzni... Apám egyetlen egyszer próbálkozott érdeklődni bíróságon keresztül öcsém iránt(aki mostohaapám fia,legalábbis túlságosan sanszos...) hogy jár e még iskolába, ez anyámnak 100.000 forint ugyvedi koltsegebe kerult amit be is vasaltak apun... A saját gyerekeddel te iratnal papirt barmirol is kedves kommentelo?
2016. aug. 15. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!