Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem veszik komolyan,...

Miért nem veszik komolyan, hogy le szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy annyira hű de dagadt vagyok (185 cm vagyok és 79 kg), csak 75-re szeretnék lefogyni és konkrétan minden hülyeséget összevesznem nekem, pedig direkt mondom, hogy ne tegyék, mert iszonyú sok kalória van bennük, de nem érdekli őket. Járok el futni, de már csak magam miatt is szeretnék egészségesebben élni. 5milliószor elmagyaráztam nekik, hogy nem megbántani akarom őket, csak egyszerűen szeretnék fogyni, de sosem hallgatnak rám..


17/f


2016. aug. 15. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
nem kötelező megenni azokat a cuccokat, amiket vesznek neked. ha meg nem bírod megállni, dugd el oda, ahol nem látod. én ritkán állom meg, hogy ne egyem meg a cukros kajákat, de ha elteszem, sokszor el is felejtem, hogy ott van
2016. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha te komolyan veszed magad, akkor le fogsz fogyni, akárki akármit vesz neked. Rajtad múlik csak és kizárólag!


Tudom miről beszélek, 27 kg-ot fogytam!

2016. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mis csinálja a család. Tudják, hogy erősen próbálok figyelni az étkezésre, de nagyim megbántódik, ha nem eszek a sütijéből (eleve nem nagyon szeretem az édes dolgokat), anyum meg minden utazásáról tábla csokikat hoz ajándékba. Én megállom, hogy ne egyem meg, de kicsit udvariatlanság olyat venni, amit a másik nem szeret, vagy nem ehet meg.
2016. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dellfil ***** válasza:
40%

Nem akarsz férfi lenni? Ez számomra furcsa.

Egy mázlista vagy a 185 cm magasságoddal, és a vékonyka 79 kg-al. Persze könnyűatlétikához ideális, csak izmot kell magadra szedned a zsír helyett.

Ne fogyjál! Hacsak nem szándékosan feminin szeretnél lenni. :D Egy karcsú csini fiúka. :D

Légy férfi, és szedj magadra pár kiló izmot! Hidd el nagyobb respekted lesz az élet minden területén.

(Hímsoviniszta vagyok? Nem! A fentieket nem az ujjamból szoptam. tapasztalat... :DDD)


dellfil

2016. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

nem vagy kövér

erősíts: fekvő, guggolás


amúgy meg, édesség, cukor elhagyása. adagok felezése és kész

2016. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is inkább edzened kellene, mint fogynod. Ezért nem vesz komolyana családod sem. Valóban szebb az izmos test, mint a vékony.
2016. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Jaj, férfi létedre kalóriákat számolsz, ott már komoly gondok vannak :D

Egyébként pedig, egyszerűen ne edd meg, amit hoznak.

Köszönd meg, majd notórikusan tedd le a konyhapult egyik félreeső sarkára, hagyd is ott.

Majd ha szépen felgyűlnek a cuccok, nem vesznek többet.

2016. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem is kell fogynod.

Persze sportoljon, hogy edzett legyél, formás, erős.

De fogyókúráznod nem kell! Nyilván ezért nem vesznek komolyan.

Amit meg vesznek, elteszed a szekrénybe, ha van kedved eszel belőle. Nem kell bezabálni mindent egyszerre. Attól meg semmi bajod nem lesz, ha időnként eszel egy kis édességet, vagy amit szeretsz.

Én egyébként azt szoktam csinálni, hogy pl. szülinap, névnap, egyéb alkalmakkor rengeted édességet kapok, amit nem tudok és nem is akarok megenni. Én simán elosztogatom, vagy ha megyek valakihez viszek belőle, hogy ne üres kézzel menjek. Szóval nem vész kárba, de nem is én eszem meg mind.

2016. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"Jaj, férfi létedre kalóriákat számolsz, ott már komoly gondok vannak"


Mert? Ciki tudatosnak lenni?

2016. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Tudatos, aki egészségesen étkezik, tudatos, aki valamilyen diétát tart, tudatosan választanak emberek étrendet, tudatosan hagyják el a nassokat.

Aki kalóriákat számolgat ahelyett, hogy lemozogná amit bezabált, az nem tudatos, hanem hülye.

2016. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!