Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem veszik komolyan,...

Miért nem veszik komolyan, hogy le szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy annyira hű de dagadt vagyok (185 cm vagyok és 79 kg), csak 75-re szeretnék lefogyni és konkrétan minden hülyeséget összevesznem nekem, pedig direkt mondom, hogy ne tegyék, mert iszonyú sok kalória van bennük, de nem érdekli őket. Járok el futni, de már csak magam miatt is szeretnék egészségesebben élni. 5milliószor elmagyaráztam nekik, hogy nem megbántani akarom őket, csak egyszerűen szeretnék fogyni, de sosem hallgatnak rám..


17/f


2016. aug. 15. 14:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10es ahogy látom szövegértési problémáid vannqk. Hol említettem én hogy mindent bezabálok? Azt a részt pedig kihagytad, hogy írtam, hogy járok el futni? Az meg miért baj, hogy érdekel, hogy miben hány kalória van? Ha sok van benne, eleve ott kezdődik, hogy meg sem eszem. Ez neked a zabálás?

Az meg külön téged minősít hogy ismeretlenül hülyézel le embereket, akiket nem ismersz :)

2016. aug. 15. 16:12
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak azon gondolkodom, hogy a szüleidröl vagy a kutyáidrol beszélsz-e? Csak emlegetd "öket" az "ellenséget".
2016. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem látom a problémát. Csupán leírtam, hogy mi a bajom anélkül hogy valakit sértegetnék. Hol is van az ahol ellenségként tekintel rájuk?
2016. aug. 15. 17:55
 14/16 anonim ***** válasza:

"nem veszik komolyan hogy le szeretnék fogyni"

"minden hülységet összevesznek nekem"

"pedig direkt mondom hogy ne tegyék"

"nem érdekli őket"

"elmagyaráztam már nekik"

"sosem hallgatnak me rám"


Kik? Mik? Haverok, kollégák, ufók, vagy kik?

2016. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Miután a szülő-gyermek kapcsolatban, így szerintem nyilvánvaló.
2016. aug. 16. 00:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocs! Most néztem csak a kategóriát. :)
2016. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!