Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya rám akarja erőltetni,...

Anya rám akarja erőltetni, hogy menjünk el gyantáztatni a lábam, mert 13 éves lettem, de én nem akarom! Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Bő 2 hete lettem 13 éves,és ma anya azzal állt elő,hogy menjünk el gyantáztatni a lábam,de én nem szeretném,mert már többen is mondták,hogy nagyon fájdalmas,meg egyébként is majdnem teljesen szőke a hajam,és egyáltalán nem látszik semmi sem.
2016. aug. 17. 13:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Annyira nem fáj. Főleg lábon. Inkább az érzékenyebb területeken fájdalmas.

Viszont ha szőke és nem is igazán látszik, akkor valóban felesleges.

Mondd meg neki, hogy köszönöd, hogy gondol ilyenekre is, és majd szólsz, hogyha szeretnéd.

2016. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem akarsz menni, mondd meg neki kerek perec!

Egyébként a gyantázás nem annyira fájdalmas, legfeljebb az első 1-2 alkalom. Ez a legtartósabb és legveszélytelenebb módja a szőrtelenítésnek.

2016. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
5%
En nem ajanlom a gyantazast mert nagyon nagyon faj. Inkabb vegyetek szortelenito kremet, ha annyira zavarja anyudat hogy szoros a labad. A rossmanba vagy a Dmbe lehet kapni :) 14/L
2016. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

A szőrtelenítő krém egy veszélyes, allergén, erős vegyszer. Hatása nem sokkal tartósabb, mint a borotváé. Ezt semmiképpen nem ajánlom, akkor már inkább a borotva!

egy kozmetikus

2016. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes... A legtöbb kérdés itt arról szól, hogy anyuka nem engedi borotválkozni a 16 év feletti gyerekét se, cserélned kéne velük... :D

Mondd meg neki így, hogy nem akarsz menni, mert feleslegesnek érzed. Majd elmész, ha neked lesz fontos...

2016. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, hogy nem es kesz. A te testedrol van szo, ha teged nem zavar a szor (es ha szoke, akkor valoszinuleg mas se latja), akkor semmi szukseg a borodet gyotorni a gyantaval. Merthogy az is karos, begyulladhatnak a szortuszok stb es eloszor valoban faj. Ha viszont egyszer el akarod kezdeni a szortelenitest, akkor valoban celszerubb, mint a borotva.
2016. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
-.- első alkalommal fájdalmas, talán még másodszorra is. De nem kibírhatatlan. Én évek óta epilálok (majdnem mindenhol), igaz első alkalommal a könnyem folyt, de most már semmit nem érzek. Kibírható. Inkább gyantáztass, mint hogy igénytelen szőrös gorilla legyèl, akkor is ha nem látszik...
2016. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha az anyukád akarja, akkor valószínűleg tényleg látványos szőr van a lábadon. Nem szokták az anyák ezt erőltetni a 13 éves lányukon. Valószínűleg nem akarja, hogy nevessenek rajtad. A gyanta és az epilátor ad tartósabb eredményt, mindkettő fáj, de hát a szépségért meg kell szenvedni. Egyébként én epilálok és csak az első alkalom fáj nagyon, a többi már nem. A gyanta mindig fáj, de megszokható.
2016. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
3%
B+ miert lettem lepontozva azert mert en a kremet ajanlottam? A borotvatol meg megerosodik a szor. Es le van szarva ha vegyszeres a krem, nekem ez valt be. Nem kell egybol lepontozni de tudod mit leszrom:)
2016. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz még a szőrtelenítéssel,csak akkor csináld ,ha téged zavar.,de ha egyszer elkezded nem lehet abbahagyni..Nem értem anyukádat miért erőlteti.
2016. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!