Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elveszi az önbizalmam....

Anyám elveszi az önbizalmam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyám már 10 éves korom óta mondja hogy fogynom kéne és bárkit megkérdeztem azt mondta hogy jó az alakom. Gyakran volt hogy apum és anyum összevesztek emiatt. Most 14 éves vagyok és kövérnek látom magam. Meg anyum másba is mindig csak csesztet. Kitünő tanuló vagyok és neki ez sem elég. Próbálok neki megfelelni de nem tudok már mit tenni hogy a kedvére tegyek.

2016. aug. 17. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Pedig kitűnő tanuló vagy és jó az alakod akkor nem tudom hogy mit vár még tőled :P De ne az ő kedvéért legyél jó tanuló hanem magadért ;) Ne foglalkozz vele :)
2016. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit sem tehetsz.

Az én szüleimnek sem volt soha elég a kitűnő bizonyítvány. Mivel ezt már nincs hova fokozni, más megoldás kell: tanuld meg lesz.ni őket.

Az alakodat illetően sajnos majdnem minden lány elégedetlen az alakjával, az is, akit a szülei csesztetnek, és az is, akit nem. Valami méretet írhattál volna, akkor tudnánk véleményt mondani.

2016. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb szülő sajnos ilyen, akármit csinálsz soha semmi nem jó nekik. Talán azt hiszik, hogy ha csesztetnek, akkor változunk majd és még jobbak leszünk, de ezzel sajnos csak azt érik el, hogy rontják az önbizalmat és talán megfelelési kényszered is lesz.

Talán egy próbát megér, mondd meg neki nyugodtan, hogy neked rosszul esik, hogy piszkál az alakoddal, pedig több ember is jónak látja az alakod. Ha akkor is csesztet, akkor a megfelelő pillanatban vonulj vissza a szobádba. :D Sajnos akkor muszáj lesz valahogyan megtanulnod, hogy elengedd a csesztetéseit a füled mellett.

2016. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegy, hogy milyen az alakod, a lényeg, hogy neked megfeleljen.
2016. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!