Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit kéne csinálnom?

Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

A szüleim el akarnak menni egy kirándulásra, ahova én nem szeretnék menni. Mondtam nekik, hogy engem nem érdekel ez, de ők menjenek nyugodtan, én meg elleszek itthon.

Anyu erre azt mondta, hogy de ők velem szeretnének menni és azt hozta ki belőle, hogy nekem velük van bajom, sírni is elkezdett. Nem akarják megérteni, hogy én oda csak szimplán nem akarok elmenni, mert nem vonz az a hely.


Most akkor el kéne velük utaznom? Nélkülem nem mennek, mert ők "velem akarnak" és most engem hibáztatnak, hogy nem mehetnek sehova sem. Mit tegyek?



2016. aug. 17. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ajánlj fel egy másik alternatívát, ami téged érdekel és menjetek oda. Persze vannak kamaszok, akiket a világon semmi sem érdekel és ez valóban fárasztó lehet egy szülőnek.
2016. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ajánlottam már, de oda meg ők nem jönnek. Folyton "ide" akarnak, én meg őszintén az évek alatt már ráuntam. Ezért sem akarok.

Máshova meg nem mennek, én meg gondoltam hagyom akkor a francba. Már hozzászoktam.

2016. aug. 17. 19:39
 3/6 A kérdező kommentje:

A másik, hogy ha el is megyünk, nem tudunk semmit sem nagyon csinálni.

Nézzünk meg egy barlangot? Anyám oda nem megy le, mert hideg van és nincs levegő sem.

Apám meg pár méternél többet gyalagolni sem hajlandó (igaz rossz a térde), csak leül valahol és ennyi.

Egyedül meg semmit sem tudok, mert a nyelvet sem értem magam, szóval legtöbbször beülök a szobámba és olvasok.

De őszintén, ezt tudnám otthon is csinálni, nem értem ehhez minek x kilométert utazni és még pénzt is spórolnak vele.

2016. aug. 17. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
En elmennek a helyedben a kedvukert.
2016. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom, a te általad kedvelt programokat nem ők fizetik, ha már ennyit nem vagy képes megtenni a kedvükért, pofátlanság netovábbja lenne ha azt meg velük finanszíroztatnád ahova eljárkálsz.
2016. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sehova nem járkálok el. Nem tudom, hogy ez honnan jött. Épp azt írtam, hogy otthon maradnék.
2016. aug. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!