Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó ilyenen veszekedni?

Miért jó ilyenen veszekedni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy hosszú hajam van (mármint vállig érő) és szüleim azt hitték, hogy ez egy múló dolog, majd megunom.

Ami azt illeti mindig is ilyen hajat akartam, ezt ők is nagyon jól tudják. Semmiképpen nem fogom megváltoztatni, csak azért, hogy nekik tetszen, mert szerintem az a lényeg, hogy én így jól érzem magam. Ezt természetesen nekik is elmondtam, csak az frusztrál, hogy nem hagynak vele békén és mindig elmondják, hogy lányos vagyok.

Sok ember (még random idegen is) mondta, hogy szerinte jól áll. Ha nem így lenne, eleve le is vágattam volna.

Bármilyen gyerekesen is hangzik, rosszul esik, hogy nem fogadják el a döntésemet..


17/f


2016. aug. 17. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Egyik füleden be, a másikon ki. Nekik nem tetszik, neked pedig igen, ez van.
2016. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt vésd az eszedbe: Magadnak akarj megfelelni, ne másnak!
2016. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rózsaszín ombre van a szőkésbarna hajamban :D Nagymamám imád engem, de azért mindig megkérdezi, hogy mikor akarom már kivágni belőle. Ez van, ez ezzel jár. Nem tetszhet mindenkinek :)

20/L

2016. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!