Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelki problémája lehet anyámna...

Lelki problémája lehet anyámnak vagy miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok soha nem vagyok jo neki,sokat takarítok,főzök,kimosom a ruhákat megis azt mondja lusta vagyok (akar másoknak is).Apammal is furcsán viselkedik (pl anyam a másik utcára is autóval megy,apam meg ha a meg a város másik végére is megy azt mondja hogy menjen csak nyugodtan biciklivel) Tesóm kicsi es nem tud meg sok dolgot,őt is sűrűn lehülyezi (máskor meg a szeme fénye) Nagyanyam (az anyósa) akart neki világot venni a szulinapjara,de közbe ő megtudta a "meglepetést" (valaki elpletykálta neki) és annyit mondott hogy milyen hülye hogy igy szervezkedik a háta mögött.(Kozbe csak egy virág volt) Szerintem nagyon rendes családja van,mégsem értékeli.Szerintem lehet valami lelki oka mert valami csak ugy nem viselkedik igy.Nem lehet vele leülni beszélni mert elmegy meg nem érdekli,es be sem latja hogy hibázna.
2016. aug. 19. 16:27
 1/4 Bulcsú Balogh válasza:
Lehet hogy az anyukád csak ideges egy kicsit probálj beszélni vele. Szia!
2016. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig is így volt?
2016. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 4 éve van ez
2016. aug. 19. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves? 44? Lehet, hogy attól van ki, hogy úgy érzi, öregszik.
2016. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!