Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más egyedülálló fiatalnak is...

Más egyedülálló fiatalnak is erőlteti a család a párkeresést?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, még nem volt komoly kapcsolatom, a futó kalandokrol pedig nem számolok be nyilvánvalóan. Szüleim és a nagymamám is szinte napi rendszerességgel említik, hogy illene már magamnak valakit találni, ne maradjak a nyakukra, bolond leszek idősebb koromra ha nem lesz férjem, társam stb. Próbáltam elmagyarázni, hogy nem igazán tetszem a férfiaknak ( főleg mivel kb 20 kg túlsúly van rajtam), így ez nem könnyű és a természetem sem túl jó, barátságos így akivel megismerkedem, azokkal sem alakul ki semmi. Plusz nincsen semmi olyan bennem ami manapság imponál a pasiknak, pl. sok pénzt, befolyásos család és egyebek. Rendszeresen hozzák már fel, hogy regisztráljak tarskereso oldalakra a neten jobb híján. Ezek mellett mániájuk, hogy jöjjek össze valakivel a baráti társaságból, nem értik meg, hogy attól, hogy valakikkel néha találkozok vagy beszélek,attól még nem tetszik vagy én nem tetszem nekik.

Én sem szeretném egyedül leélni az életem, örülnék egy barátnak de ha nem sikerül akkor nem és elkeseredettnek sem szeretnék látszani, mert az sem túl vonzó. Nem érzem magam egyelőre olyan rosszul, tanulok, dolgozok, vannak barátaim, köztük sok egyedülálló lány és fiú.



2016. aug. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem erőlteti. De én eléggé visszahúzódó is vagyok mondjuk, egy barátom sincs, 1-2 külföldi néhai haver - mert nem járok el bulizni és ismerkedni más lányokkal. Nem azért, mert utálnám őket. Pedig nem vagyok rosszképű, de személyesen nem szeretek valamiért ismerkedni, nehezen bízok meg emberekben és nagyon ideges is szoktam akkor lenni. Az első barátnőm iszony kövér volt, de nem érdekelt a külseje, mert szerettem, a második pedig megcsalt, az első is egyébként. Mindig hosszútávra terveztem, de rövidtávra nem is tudnék. Egy jó ideje senkim sincs, de rá bízom a sorsra, úgyis fiatal vagyok, az iskolát pedig hamarosan befejezem 12-es leszek.
2016. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és természetesen 21F, szóval nem kellene erőltetniük.
2016. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem bantaskent mondom de ha Te is tudod magadrol hogy rossz a termeszeted es tulsulyos vagy akkor tegyel ellene es ne arrol panaszkodj hogy nem jon ossze normalis kapcsolat meg hogy a szuleid cse*sztetnek..

Az meg hulyeseg hogy a ferfiaknak penzes meg befolyasos no kell... Engem pl ezek egyaltalan nem erdekelnek, sokkal fontosabb hogy egy lany legyen oszinte, huseges, szereny, visszafogott. Es igen ne is legyen tulsulyos, nem azert mert szemet lennek es leneznem a kovereket de legyen mar igenyes a kulsejere a parom mivel en is az vagyok a sajatomra. Nekem ez a velemenyem errol.

2016. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem bantaskent mondom de ha Te is tudod magadrol hogy rossz a termeszeted es tulsulyos vagy akkor tegyel ellene es ne arrol panaszkodj hogy nem jon ossze normalis kapcsolat meg hogy a szuleid cse*sztetnek..

Az meg hulyeseg hogy a ferfiaknak penzes meg befolyasos no kell... Engem pl ezek egyaltalan nem erdekelnek, sokkal fontosabb hogy egy lany legyen oszinte, huseges, szereny, visszafogott. Es igen ne is legyen tulsulyos, nem azert mert szemet lennek es leneznem a kovereket de legyen mar igenyes a kulsejere a parom mivel en is az vagyok a sajatomra. Nekem ez a velemenyem errol

2016. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk első körben az dobna az önbizalmadon, ha megszabadulnál a fölös kilóidtól és jól éreznéd maga a bőrödben. Egy rossz természetű nő nem vonzó senkinek :/
2016. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is ismerek ilyen lányt. külsőre nem egy matyóhímzés, de még rájön a rossz természete is. és persze a pasik a hibásak,hogy nem kell senkinek.

közben meg elég lenne,hogyha normális lenne. a külső az egy dolog. 20 kg felesleg nem a világ vége.. csak nézz körül, hány molett mennyasszony van? hány duci lány él boldog párkapcsolatban? stb.. nem ezen dől el,hogy valakinek lesz -e kapcsolata. sokkal fontosabb a belső tulajdonság ...az meg,hogy gazdag vagy -e, senki le nem fossa. tanulsz, dolgozol..ez mind jó

2016. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!