Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyünk, ha rosszul...

Mit tegyünk, ha rosszul érezzük magunkat otthon?

Figyelt kérdés

Egy lány barátommal folyamatosan kellemetlenül érezzük magunkat (és ezt még szépen fogalmaztam).

Örökösen csakba rosszat látják bennünk, semmit nem értékelnek, minden egyes kis dolog nekik már elvárás.

Próbálkozunk, örökos szidás, flegmázás.

Azt élvezik ha nyomor az életünk, semmi buli, tönkre teszik a nyarunkat, nekik ez szórakozás:)

Mindketten minden pillanatot megragadunk hogy ne legyünk otthon, képesek vagyunk városban inkább órákat biciklizni.

És csodálkoznak hogy folytonosan mi is flegmák vagyunk, semmi szeretet nincs otthon.

Mindketten 15 évesek vagyunk.



2016. aug. 23. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Tipikus tini életérzés. Anya megkér, hogy légyszíves rakodj már el magad után és írd meg a leckédet és a tini reakció, hogy jaj de gáz vagy anya, én szórakozni akarok.


Ha leírod konkrétan, hogy mi is az amivel így megkeserítik az életeteket, akkor még talán valaki tudna is valamit tanácsolni.

2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne hogy mi okozza a konkrét problémát, enélkül nem lehet semmi hasznosat válaszolni.
2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom miért csinálják ezt a szüleitek, tényleg ennyire komoly a dolog? Gondolkozz el rajta mert sok tini eltúloz dolgokat, nekem is szokásom volt. Szerintem beszélgessetek el erről a szüleitekkel és próbáljatok ti jó példát mutatni, ha ők nem teszik, azaz ne legyetek ti is bunkók, hanem próbáljatok kedvesek lenni. Mert akkor ez a helyzet így marad, ha senki se változik.
2016. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!