Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem a szakításom...

Hogyan kezeljem a szakításom utáni túlaggódó szüleimet?

Figyelt kérdés

2napja szakitottam a barátommal. S el is költöztem.

2éves lapcsolat volt ez, nagyon szerelmes voltam. Ugyanakkor lelkileg bántalmazó kapcsolatnak mondanám, összetörtem, de a szituhoz képest ugyérzem jol viselem...


Mivel egyedül fenntartani nem tudtam volna a lakást s mivel nem akartam ott maradni (nehogy azvexem verje az ajtot) igy ideiglenesen visszaköltöztem a szüleimhez a hatalmas 2szintes házba.

Hiába viselem jol nem akarok rossz döntést hozni hogy pl. Menekülésböl beleugrok egy rossz ingatlanba.

Ők is tudják hogy nem tekintem azt már náluk otthonomnak s hogy pár honap után ha összeszedem magam anyagilag meg lelkileg akkor menni akarok egyedül onnan.


De anyám nagyon tulzásba visz a bausgatásomat.

Alapbol ilyen de én ettőlnelszoktam. Azért uhonapig én együtt éltem a pasimmal..föztem...mostam stb. Jo volt ugy.

De anyum megkérdezi mit ebédelnék. Mondtam hogy eszek a melohelyemen.

Ma reggel mondta hogy ne motorozzak mert félt. Meg vegyek dzsekit mert fázni fogok... Meg ez meg az.

Nem akarom megbántani de nekem ez a gondoskodás sok.

Hogyan kezeljem?


Meg apum... Jahj..olyan kellemetlen.

Ő is meg mindenki más tudja hogy imádtam a páromat..csak Ő létezett nekem.

Sosem csaltam meg és nem is akartam. Nekem ő volt a nagy pasi.

De mivel én szakitottam s mivel szencedtem a lelki terrorjátol s attol hogy szavakkal bánt és megaláz igy szakitottam.

Apukám azota azt mondja hogy NEKEM VAN VALAKIM... ÉS HOGY ezÉrt léptem le...

Nekem ez sértő. Főleg a saját apámtol amikor tudja hogy mennyire szerettem a páromat s nekem Ő volt a mindenem.

De ez a feltételezés...megalázo.

1x megkérdezte tőlem hogy van.e valakim. Mondtam hogy hagyjon már most szakitottam. Nincsen.

De anyámat is faggatja...

Mit mondjak neki?

Unalmas...


Köszi a tanácsokat.

22L


2016. aug. 24. 12:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Direkt elhatároztam hogy nem akarok otthon ülni.

Van egy kolleganőm elterveztük hogy elmegyünk 2en moziba (bár jeki van pasija). Meg kedves a no mert szervez progikat...nem akarja hogy beforduljak és mellettem áll.


De félek mert ha kiderül hogy moziba megyek egy barátnőmmel vagy aztctaláljabkibapám hogy

1) valoban van valakim és volt is a pasim mellett

2) leszbikus lettem


Olyan ciki...komolyan

2016. aug. 24. 12:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elmagyarázod neki hogy ne a saját fantáziájából induljon ki és ha igazán szeretne ilyesmi az eszébe sem jutna. ha nem áll le használd ki anyád babusgatását és fakadj ki nála apád végett. Hidd el mivel védelmező anya funkcióban van letámadja apádat és helyre teszi.
2016. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legjobb megoldás szerintem az lenne ha erre a pár hónapra valamelyil barátnődhöz esetleg unokatesódhoz költöznél :)
2016. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!