Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyámnak h...

Hogyan mondjam el anyámnak h menstruálok?

Figyelt kérdés

Kiskorú vagyok. Nem szoktam anyuval ilyesmikről beszélni(pl.:szerelem,pubertás,stb). Tudom, sokkal közelebb kéne hozzá kerülnöm(ilyen ügyben, amúgy nem vagyunk távol egymástól),de máskor is valaki szóba hozta és olyan kínosan éreztem magam...a lényeg az h most szükségem lenne a támogatására, és furán érzem magam miatta.

Tudtok segíteni?


Köszi a NORMÁLIS válaszokat.



2016. aug. 24. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon gáz egy anya-gyerek kapcsolat lehet :( nekem 12 évesen jött meg.Volt 2 barna pötty a bugyimon,de nem voltam biztos benne,hogy az-e. Anyának mondtam,hogy szerintem megjött,de nem biztos.Ő meg megkérdezte,hogy nem-e mutatom meg neki,megnézi az -e . Oda mutattam a bugyit,mondta,hogy igen ez az.Hozta a betétet,megmutatta,hogy kell berakni,meg hogy ha fáj a hasam ad gyógyszert.Szerintem ennek mindenhol így kellene működnie,nem úgy,hogy ez egy lányka ciki...
2016. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem gáz anya-gyerek kapcsolat! És nem vagyok életképtelen...egyszerűen csak furán érzem magam miatta. Ha valakinek nem tetszik akkor ne olvasgassa a kérdésemet.
2016. aug. 25. 20:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy cikinek és furának érzed. Ezek teljesen normális érzések. Én nagyon-nagyon szégyelltem magamat, anyut meg is kértem, hogy apának semmiképpen ne mondja el, ő meg kirohant apu elé elújságolni a nagy hírt - szerintem még a szomszédok is hallották, napokig laposkúszásban közlekedtem még az utcán is, nehogy meglássanak.


Így visszagondolva nagyon vicces, de akkor rémes volt. Vegyél egy nagy levegőt és mondj valami ráutalót neki. :)


(hármas válaszoló voltam)

2016. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi...
2016. aug. 25. 21:30
 15/16 anonim ***** válasza:
amikor nekem megjött, a nővéremet hívtam fel, mert anyukám dolgozott. gondoltam a nővérem könnyebben tud segíteni. hazajött egyből barátoktól, adott egy betétet, megmutatta hogy kell használni, meg elmondott mindent. anyának meg mondtam, hogy legyen szíves venni betétet. kérdezte hogy menstruálok? mondtam igen, ő meg vett nekem betétet. nem nagy dolog ez igazából, ha belegondolsz. nem kell rajta ennyit agyalni. ez csak a te fejedben kínos, meg ciki.
2016. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-as:D ugyanez volt nálam:D

Szerencsére épp téli szünet volt az iskolában, itthon ökörködtünk..aztán a wcn észrevettem.. Behívtam anyut a szobába, szóltam.. Adott betétet, majd a lelkére kötöttem, hogy apunak SEMMIKÉPPEN se mondja el. Bólogat, kimegy, és kb. még a szobaajtóban súgta apámnak

"Te, nagylány lett a gyereked!" ..

Azt hittem, elsüllyedek :D Ma már vicces.


Kérdező, természetes, hogy furcsán érzed magad, meg kínosan. Minden korodbeli így érzi magát:) Ez a természetes.

Jobb tanácsot nem tudok, csak azt, kezeld lazán :)

Semmi ciki vagy gáz nincs benne, kb. minden nő menstruál :) Kb úgy, ahogy mindenki levegőt vesz vagy kakil.

Tök természetes dolog- nem a legkellemesebb, de olyan 8-10 év és megszokod :)

2016. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!