Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyátok mikor engedte meg...

Édesanyátok mikor engedte meg hogy sminkeljetek?

Figyelt kérdés

Gondolok én szolid sminkre pl: szempillaspirál+korrektor stb.

Akkor is megengedte ha ő nem sminkelt vagy már nem sminkelt?



2016. aug. 25. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

13-14 éves koromban mivel elég pattanásos voltam, így zavart, tehát használtam rá korrektort, illetve szempillaspirált. Úgy igazából 15 évesen kezdtem el sminkelni, persze teljesen natúr sminket használva.

Anyukám nem igazán az a sminkelős fajta, soha nem is volt az. Bár ő szerencsés, neki szép bőre és arca van.:) Én meg smink nélkül nem igazán érzem magam jól.

2016. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
😊
2016. aug. 25. 10:19
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
engem 19-20 évesen kezdett el jobban érdekelni a sminkelés, előtte max alkalmakkor. nem szerette,de kb 16 éves korom után nem szólt bele. de nyilván ha bohócot csináltam volna magamból,akkor szól. de csak szolidan használtam.
2016. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem kértem engedélyt. 14 évesen szempillaspirált használtam és nem mondott rá semmit. Aztán 15 évesen szemceruzát is, megjegyezte, hogy jól áll. Aztán felhagytam vele mert idegesített :D arra se mondott semmit
2016. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

3 évesen amikor elloptam a rúzsát :)


De amúgy alapozót, korrektort, szemceruzát és szempillaspirált 14 éves korom óta.

Szegélypúdert máig is csak ritkán használok.


Ő nem használ ilyeneket, de nekem nem szolt bele, csak a sötét rúzsokat nem kedveli a többit engedi.

2016. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
nem kellett engedélyt kérném engem már a nagyok is sminkeltek és anyát nem zavarta
2016. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, nem tudom mi van velem ma, de már olvasni sem tudok. :D Azt olvastam, hogy az a kérdés, hogy mikor engedték a szüleim, hogy énekeljek.... :D


Nekem egyébként olyan 13-14 éves koromban mondta először apa, hogy sminkelhetek. ( Apa nevel egyedül. ) Viszont én nem tettem, soha. 18 éves vagyok, de sosem sminkelem magam. Csak rúzst használok. :)

2016. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
én nem kérdeztem csak vettem őket. 13 éves koromban kezdhettem kb de inkább 14, ma már 16 vagyok és full komplett sminknél tartok :)
2016. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. aug. 25. 11:39
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

13 évesen kezdtem használni ilyen színezett pattanásos bőrre való krémet, amit a bőrgyógyász írt fel, olyasmi mint a mostani BB krémek.

14 évesen jött hozzá spirál meg púder, hogy ne csillogjon az arcom. Aztán később már mindent használtam, de normálisan sminkeltem mindig, natúr színekben nyomom.

Engedélyt nen kellett kérnem, valahogy úgy jött magától. Mindig tudtam hol a határ, nem kellett rám szólni, hogy ez sok lesz.

Mondjuk anyám is mindig szerette a sminket, mindig sminkelt ha ment valahova, ezért ez nem volt nàlunk biztosítékkiverős.

2016. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!