Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy szüleim kevésbé akarjanak irányítani?

Figyelt kérdés

Ez lesz az utolsó évem a középiskolában és mint említettem a szüleim eléggé befolyásolni akarják a döntésemet. Már megvan, hogy hova szeretnék menni, de ők azt akarják, hogy oda menjek, ahova a testvérem is. Egyrészt azért nem akarok oda menni, mert bár jó iskolának számít, mégis sok rossz dolgokat hallottam róla azoktól akik odajárnak. Testvéremnek is elmondása szerint elég idióta osztálytársai vannak. Nem az, hogy csak 1-2, hanem az egész osztálya hogy is mondjam..kiközösítő mindenkivel szemben.

Ahova pedig én szeretnék menni, sokkal jobb helynek tűnik, valamint van 2 barátom is aki odajár és ők imádják. De nem csak ezért esik erre a sulira a választásom, hanem amiatt, mert ott tanulnék olyan dolgokat, amik érdekelnek.


De szüleim eléggé nagyon veszekedéseket csapnak miatta és kicsit már zavar, hogy nem akarják elfogadni a döntésemet.. Sőt már olyanokkal is előjöttek, hogy nem mehetek sehova és a mobilomat elveszik (nem lenne nagy veszteség amúgy mert nem nyomkodom egész nap és mással is el tudom foglalni magam).


14/L


2016. aug. 26. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A szuleid dolga az hogy iranyitsanak amig gyerek vagy. Majd ha felnott leszel iranyithatod magad.
2016. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Wut? Utolsó év középsuliban 14 évesen??
2016. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
14 évesen az utolsó éved középsuliban?
2016. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudjatok :D *általánosiskolában
2016. aug. 26. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Engem koliba akarnak küldeni.Csaak az a baj,hogy utálom a folytonos társoságot,és anyám szerint zárt osztályon van a helyem.De mivel a szüleimmel felszines a kapcsolatom,egy ilyen vita miatt nem tartok attól,hogy elrontom.Ha neked,jó a kapcsolatod velük akkor viszont nem ajánlom a veszekedést.Próbáljátok megbeszélni,esetleg a testvéreddel együtt beszéljetek velük 14l
2016. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Oda kellett mennem, ahová a szüleim mondták, kisvárosi gimi, mindenki ismerte egymást általánosból, jól megszívtam. Szülők döntenek, engem nem is kérdeztek. El kell fogadni sajnos.
2016. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, miért kellett lehúzni a válaszom, csak leírtam, hogy velem mi volt. De ha ilyen nyafka kis p☆csa vagy, hát nem csoda, hogy a szüleid irányítanak.
2016. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit sem se le, se fel. Most nem tudom miért rögtön engem kell ezzel támadni..
2016. aug. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!