Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál ha a fiad csak...

Hogy reagálnál ha a fiad csak ugy előrendelne egy videó játékot konzolra?

Figyelt kérdés
még meg sincs rá a pénz......

2016. aug. 28. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Internet = új problémák.


Elállnánk a vásárlástól.


Szerintem ezt már korábban meg kellett volna beszélni, hogy miként működik ez a családban. Lehet most jött elő, nos akkor most kell megbeszélni. Pl. ha vesztek valamit, azt együtt teszitek. Nem vehet meg az ember akármit, amit megkívánt! Viszont, karácsonyra, szülinapra megveheted neki, ha nem valami elvetemült játék, amit az ellenségednek se kívánnál...

2016. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdés: saját pénzéből fizeti-e, meglesz-e rá a pénze. Ha mindkettő igen, akkor sztem semmi baj nincs vele, ha a megjelenés várható napjára meglesz a pénz, úgyis inkább késni szoktak a megjelenéssel.

Ha meg nem lesz meg rá a pénze, akkor mondja vissza, nem lesz belőle baj. Nálam is volt, hogy vissza kellett mondanom, mert direkt szülinapra rendeltem volna meg a cuccot, a várható megjelenés két héttel a szülinap előtt volt, és a szülinap után két héttel jelent meg. Akkor szépen megírtam, hogy mivel időpontra kellett volna, ezért most már nem szeretném. Simán el lehet tőle állni, nem lesz semmilyen jogi vonzata, hiszen még a szerződés sem jött létre, lévén a termék még a bolt tulajdonában sem volt valószínűleg, és a fizetés sem történt meg.

2016. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem, minek kéne ezt bejelenteni előre? :D

Az előrendelés az semmi kötelezettség, az csak annyi, hogy biztosan lesz a boltban egy példány neki, ha a forgalmazás első napján szeretné megvenni. Esetleg kap hozzá extrákat majd.

Minek kéne ezt bejelenteni előre? :D gondolom vagy majd az átvétel előtt kér pénzt, vagy addigra szerez pénzt magától.

Ez nem rendelés, csak egy foglalás, ami semmire nem kötelez, nem értem miért olyan nagy dolog, hogy egyáltalán említésre méltó legyen. Én a világon mindent előbb lefoglalok, mielőtt szólnék róla bárkinek, hogy biztos legyen. Pl előbb lefoglalom a mozijegyet, utána hívok el rá valakit, stb. A foglalás még konkrétan semmi. Fura, aki ezen kiakad....

Amúgy miért "égetné magát mindenki előtt"? :D nem megy el átvenni, és soha senki nem tudja meg.

2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!