Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra, hogy youtube videókat csinálhassak?

Figyelt kérdés
Jól tanulok, 15 éves vagyok, és nagyon szeretnék viedózni, de szüleim szerint nincs értelme mert én lennék az 1000-ik és nem biztos a nézettség stb. Tudtok segíteni?

2015. nov. 13. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Miért kell ehhez a szüleid engedélye?
2015. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

1. nem kell az engedélyük

2. gondolkozz el azon, hogy esetleg igazuk van.


Ha nincs valami teljesen egyedi ötleted, amivel garantált a nézettség (biztos vagyok benne, hogy olyant csinálnál, amiből 12 egy tucat), akkor csak az idődet pazarolnád vele.

2015. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
48%
Ehhez nem kell engedély, megcsinálod a videót, feltöltöd, ők meg vagy észreveszik, vagy nem, és ha észreveszik, akkor mi van? :D
2015. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha felraksz egy vidit ird ide a csatornad nevet es feliratkozok :) Sok sikert
2015. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából DIY dolgokat csinálnék, amihez nagy fantázia kell és szerintem nekem van hozzá fantáziám, és amúgy azért akarom az engedélyüket, mert nem akarom, hogy az legyen ,hogy viszont látnak a youtubon, és akkor hopp mi van :/
2015. nov. 13. 20:29
 6/16 anonim válasza:
21%
Jaaaaaaj,milesz,elveszik a plüssmacit,meg a csinternetet?
2015. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el,nem leszel olyan népszerű,hogy egyből megtaláljon valami ismerős.Nekem 6800 feliratkozóm van,de a családom azt sem tudja,hogy videózok.Facebook oldalamon megosztom néha,és akkor is csak annyi,hogy: "jé,ezt te csináltad?"
2015. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Biztosítsd őket arról, hogy se az arcodat, se a környezetedet nem fogod megmutatni a videón. Nem adsz meg személyes adatokat magadról vagy a családodról. De diy videókat úgy is csinálhatsz, hogy csak a munkafelület látszik meg a kezed kb, az annyira nem aggályos.

Azt is jó néven vennék szerintem, ha ez nem venne el sokat az idődből és nem menne más rovására. Valamint az is jó pont, ha ez nekik nem kerül plusz költségbe. Sajnos a videózás nem olcsó hobbi, kell egy jó kamera, egyéb felszerelések (már ha normálisan akarod csinálni) - ez már önmagában igen komoly tétel. De ha ez adott, akkor is, a videók miatt hajlamos leszel összevásárolni olyan vackokat, amikre egyébként nem lenne szükség. Ezt 15 évesen nem a saját keresetedből tennéd gondolom...

Plusz a meggyőzésnek mindig jó eszköze, ha nem csak követelsz, hanem valamit adsz is cserébe. Köss alkut, hogy ebből és ebből a tárgyból javítasz, bizonyos plusz feladatokat megcsinálsz otthon, stb.

2015. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Te lennél a 100. unalmas hü_lye gyerek, semmit mondó videóval, amit talán az óvodások, és gypsek bekajálnak..
2015. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Argloss ***** válasza:
63%

Ez az érv nagyon ártalmas. Teljesen mindegy milyen tehetséges vagy sohasem leszel egyből a legjobb valamiben. Bármit is kezdenél el abban sokadik lennél. Tehát soha ne csinálj semmit!?

Nem azért kezd el az ember focizni, úszni stb. mert azonnal multimilliomos lesz belőle, vagy híresség, hanem szórakozásból. És szórakozás közben olyan készségeket sajátít el az ember ami a jövőben hasznos lehet számára.

A te esetedben ez a dolog jó hatással lenne a kreativitásodra, valamint jobban megtanulnád használni a számítógépes programokat. A mai világban az informatikai készségek meglehetősen fontosak. Ezen felül fejlesztené a beszédkészségedet is, ami ugyancsak nem elhanyagolható dolog.

2015. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!