Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Mostanában találkozgatok egy lánnyal. Nem ő az első lány, de ő az első akivel talán komolyabb is lehetne a dolog. A többi lányt nem mondtam el anyának.

Őt viszont szeretném. Egyáltalán nem biztos hogy komoly dolog lesz belőle, lehet én még arra nem is állok készen, de nem szeretném hogy titokban kelljen találkozni vele.

Azért nem közlöm vele lazán, mert mindig túlpörgi a dolgokat. Tudom hogy túl komolyan gondolná, és folyton kérdezgetne. Örülne neki, az biztos.

A barátaim simán elmondjak otthon, az ő szüleik teljesen természetesen kezelik.

Bátyám se mondta el neki amikor ő találkozgatott egy lánnyal, ő rajött és rakerdezett. Nekem is ezt kéne csinálnom? Mert már mondta egyszer hogy akart hívni, de bátyám mondta neki hogy a városban vagyok... és nem akart zavarni mert ki tudja kivel vagyok. Bátyám egyébként tud a lányról.


2016. aug. 28. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor még várj. Szerintem. Ismerkedjetek, aztán ha úgy érzed, hogy jó irányba haladtok, mond el Anyukádnak, hogy egy lánnyal ismerkedsz..

Én ezzel egyszer megszivtam. Bemutattam a barátom Anyukámnak, ő pedig az egész szomszédságnak elmondta, hogy "Itt volt a jövendőbeli vejem". Nemsokára rá szakitottunk. Tök gáz volt. Azóta alaposan mérlegelek, mielőtt bármit is közlök vele ilyen témában.

2016. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Azért az nagyon gáz, hogy a saját ANYÁDNAK nem mered elmondani, hogy van egy barátnőd...
2016. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy beszélj minden barátnődről mert minden csoda 3 napig tart, nálad ezt úgy értem, hogy a 3.barátnőd után már lazábban fog kezelni, nem lesz olyan kérdezősködős. Nyilván újdonság neki mert mind a ketten titkolóztok és nincs hozzászokva. Csak lazán mesélj, amit nem szeretnél azt ne mondd el. Nem kell mindent tudnia de általánosan mesélhetsz. Moziba voltatok, vacsizni, nála voltál, tetszik neked, még nem komoly de szeretnéd blabla.... Ha titokba tartod annál érdekesebb vagy.
2016. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!