Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérhetnék segítséget nagyon...

Kérhetnék segítséget nagyon szigorú és picit idősebb szülőktől segítséget?

Figyelt kérdés
Nem neveléssel kapcsolatban kéne, hanem inkább a "gyerekoldalról" kéne egy kis segítség, hogy mi lenne elfogadható
2016. aug. 28. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha leírnád mi a probléma.
2016. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
igen, az nem ártana
2016. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem érzem magam szigorúnak, inkább csak következetesnek. Mi a kérdés? Miben kellene segítség?
2016. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A szüleim kicsit sem bíznak bennem, pedig nem öltem meg senkit, és ha még azért is megvernek, ha egy nagyon picit felemelném a hangom, hogy hallgassanak már meg, de lehetetlen, hogy beszéljek velük és sehova nem engednek el és lassan már megőrülök
2016. aug. 28. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha a szüleid vernek az bűncselekmény, gondold végig, hogy szeretnek-e, kérj segítséget az osztályfőnöködtől. Sem a fizikai bántalmazás, sem a szóbeli bántás megalázás nem normális dolog.
2016. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem én vagyok a te embered, mert én soha nem vertem meg a gyerekeimet. Csak azt tudom tanácsolni, hogy tanulj, legyen egy jó szakmád, beszélj valamilyen nyelvet, és hagyd ott őket amint lehetőséged lesz rá. Törekedj arra, hogy minél hamarabb saját lábadra tudj állni. Sajnálom, hogy ilyen szüleid vannak. Hány éves vagy? Fiú, lány?
2016. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
"pedig nem öltem meg senkit" még jó. Ez nem dicsőség vagy érdem, enélkül is bőven el lehet veszteni a szülő bizalmát. Akkor mi az amit csináltál? Hány éves vagy? És konkrétan mitől tiltanak?
2016. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, lány. Egyszer azon akadtak ki, hogy egy fiúval alakult valami. És akkor hetekig azt hallgattam, hogy milyen egy borzalmas ember vagyok, mi van ha elengednek valahova és megerőszakolnak, elvették 2 hónapra a telefonomat, az összes beszélgetést elolvasták a barátaimmal, azóta ez lassan 1 éve volt, egyszer engedtek el nagy nehezen egy barátnőmmel moziba, akkor is végigolvasták a beszélgetéseimet.

Még sétálni sem engednek el

2016. aug. 28. 21:17
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Mintha csöppet túlféltenének.... Ennek biztos van valami a hátterében. Valakit bántottak a családodból?
2016. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, és nem féltenek. Mindig tönkretették azt, amitől boldog voltam, nekem nem lehet soha semmi bajom
2016. aug. 28. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!