Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Frankfurti 1 óra átszállással...

Frankfurti 1 óra átszállással repülök Dél-Amerikába. Elég-e ez az idő, bonyolult-e a reptér, milyen távolságok lehetnek a ki- és beszállás között, kérjek-e inkább segítséget ( pl. mint az idősebb emberek) előre, hogy biztos legyek a gép elérésében?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jártam még azon a reptéren, de egészen biztos vagyok benne, hogy egy óra alatt át fogsz érni. Ha már jártál reptéren, azért nem olyan bonyolult. Szerintem előre segítséget kérned nem kell. Ha beszélsz angolul valamennyire, és nagyon eltévednél, akkor megkérdezed bármelyik alkalmazottat, és kisegítenek. De ezeket azért eléggé egyértelműen szervezik, éppen amiatt hogy mindenkinek világos legyen merre kell menni.


De egyébként gondolom az is számít, hogy a repjegyeid össze vannak-e fűzve. Ha a társaság így adta, akkor egészen biztosan teljesíthető a táv, nyilván. Ha két külön jegyed van, egy órának akkor is elégnek kell lennie, de pl. a csomagokkal trükkös lehet a helyzet.

2015. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pròbálj meg segítséget kérni, vagy online letölteni a reptér térképét. Pár éve lekéstem a pàrizsbòl indulò gépet, mert csak 2 òràm volt àtszállásra és a reptér akkora voltm hogy belső buszjárat vitt egyik részéből a másikba. Szurkolok neked!
2015. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 45 perc a hivatalos idő, de bagyon kell kapkodni a lábad. Ismerem a repteret, nekem 45-50 perc kell, aki nem ismeri, kicsit több. 1 óra elég kell legyen, de nem lazán kell haladnod.
2015. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd sietősre, mert ha távoli kapuról indul a géped az nem 10 perc... Alsó hangon fél óra a reptér egyik feléről a másikba elérni, és az már kocogó tempó.
2015. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a reptér, így elég necces. Nekem kb. pont egy óráig tartott nemrég, mire eljutottam egyik géptől a másikig. Szedned kell a lábad, de legalább eltévedni ott nem nagyon tudsz, mert kb. 3 méterenként ki van táblázva minden, hogy merre kell menned.
2015. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!