Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam többre nézi a szeretőjét...

Anyam többre nézi a szeretőjét (akivel csalja apám) mint a gyerekeit. Anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Azon nőttünk fel a hugomnal hogy anyámnak szeretője van (apának azért nem mondtuk mert féltünk hogy bánatában valami olyat tenne magával vagy a férfival amiből nagy baj lenne,azert hagytuk hogy az ők dolguk legyen) De mostmár anyam nagyon csúnyán viselkedik,csicskaztat minket,apámat is,egy csomó pénzt elkölt magára hogy jol nézzen ki,itthon nem főz nem mos nem takarít,mindent a 12 eves hugomnal csinálunk.Ha a szeretőjere rosszat mondunk le k-z minket meg lehord mindennek (más elott is) múltkor is hallottam hogy olyanokat mondott rolam a telefonba hogy egy utolsó senki vagyok meg a többit nem is mondom mert nagyon csúnya,Istent is sűrűn szidja

Nem tudom mit tegyek nagyon zavar.Meg annyit hogy a pasi külföldön dolgozik es mikor haza jön anyam elviszi a családi autót es kocsikaztatja a pasit.

16/L



2016. aug. 30. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Apád garantáltan tud róla.
2016. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Itt apukadnak kellene rendet tennie, de anyukad is megérdemli a boldogsagot, ha apukaddal már nem boldog.
2016. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Jóságos ég, még egy műhiszti.... de jó hogy csütörtöktől újra van iskola és nem fogsz unatkozni! Tizenhat éves lány azzal jön hogy "istent is sűrűn szidja"? Ne már...


Kislány, egy nő ritkán kefél félre ha előtte nem volt valami nagyon durván elrontva a párkapcsolatában. Szóval ha idáig jutottak, abban apád is bőven sáros.


"Itthon nem főz nem most nem takarít" csak ebből tűnt fel hogy baj van? "csicskáztat titeket" ez mit jelent? Nincs minden alátok tolva? Tudod , az anyák sem cselédek ám.


Ha nem lenne nyilván kamu a kérdés, még ki is akadtam volna ezen a nyavalygásözönön.

2016. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyet nem lehet anyának nevezni. De feleségnek is egy nagy 0.
2016. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

neked sincs saját életed...

amúgy meg anyád nem csaléd manapság minden tini azt hiszi hogy az anya élete végéig takaritani fog utána

megnézném mit csinálnál ha elvállnának

2016. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Apád valszeg tudja. Fene tudja, ez miért éri meg neki így.

Anyád megéri a pénzét, már bocs. Félre is kefél meg a gyerekeivel is így bánik... no comment.

Ha megmondod apádnak, hogy ez így nem kóser, nem tudnád rávenni, hogy elváljon és vele maradjatok?


A csicskáztatós dolgot nem értem, 16 évesen belefér, hogy takarítasz, amúgy meg apád se főz, vagy miért mindent nektek kell?

2016. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan ennyi hülye van itt ? Még a gyerek a hibás, hogy a nő semmilyen házimunkát nem csinál ? Semmit nem főz, nem takarít. Sőt még a pénzt is csak magára költi. Ráadásul félre dug. Őt védeni vagy hülyének kell lenni vagy elvakult femininstának. Normális ember ilyen feleséget kivágna az utcára. Főleg mert az a gyerekeikről így beszél.
2016. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Apu egy puhap.cs, nem csoda, ha anyukád férfit is akar.
2016. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy szó is igaz a kérdésből hetes válaszoló. De erősen kamuszaga van. Te tényleg elhitted ezt?
2016. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne igaz ? Személyesen is ismertem hasonló nőt. Sajnos rokonságban volt.
2016. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!