Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok ha a 18...

Szülők mit szólnátok ha a 18 éves fiatok nem akarna táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 16:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Én még a sajátomra sem akartam elmenni. Most mit erőltessem?
2016. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ja nem muszáj táncolni?
2016. szept. 2. 16:27
 3/32 anonim ***** válasza:
23%

nem örülnék neki,hogy különcködik, de az ő dolga.

nem kötelező táncolni,az osztályfőnök sem kötelezhet. viszont az osztály 90-95%-a részt fog venni benne. te ebből kimaradsz. nem mondom,hogy ezért ki fognak közösíteni,de biztos nem jó pont a többiek szemében. és ha pl fiú hiány van párok terén,akkor mondhatni cserben hagyod őket.

nem nagy dolog, de semmi bajod nem lesz,ha részt veszel benne.

mondom,szülőként nem szólnék bele,mert a te döntésed. csak így ismeretlenként ennyit tudtam tanácsolni.

2016. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
ha nem, hat nem.
2016. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem lenne vele semmi bajom. Én táncoltam, de kb. semmivel nem éreztem volna magam rosszabbul, ha nem táncoltam volna. Megértem, hogy vkinek ez nem egy ilyen központi esemény, nem szeret táncolni (mondjuk azt én épp szeretek), nem szereti mutogatni magát. Urambocsá, nincs jóban az osztályával.
2016. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Én sem táncoltam. Nincs benne semmi extra. Az osztály sem haragszik meg érte, főleg hogy nincs olyan osztály ahol páros a fiú-lány arány. :D

A 18 éves "fiam" már biztosan eltudná dönteni, hogy mit akar. Picit örülnék is neki, hogy ennyire szembe megy menni a dolgoknak, hogy ez egy hatalmas elvárás, és mégis megmeri mondani, hogy nem akarja. S nem csinálja annak ellenére, hogy nem akarja.

2016. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baj nincs belőle. Nálunk és pl barátom osztályába is volt aki nem táncolt, semmi bajuk nem volt velük.
2016. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Én sem akartam elmenni lányként, nem vagyok jó táncos, nem tudok járni magassarkúban és a fűző is nagyon zavar, végül anyám kedvéért mégis elmentem. Végigszenvedtem az egészet és ráadásul még a cipő is leesett rólam tánc közben, (csak az egyik, a másikat meg nem sikerült lerúgnom, szóval a performansz második felében végig bicegtem a lábaim 9 centis különbsége miatt). Ez még hagyján, de erre a hamupipőkés jelenetre fotósok rögvest ugrottak, mint a hiénák. Másnap az én fehér cipőm volt a helyi újság címlapján premier plánban, háttérben a kétségbeesett fejemmel, éppen a szememmel pásztáztam, hogy hova eshetett a magassarkúm. Szörnyű élmény volt, ne erőltesd rá. :D
2016. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem ertem miert kene hozzaszolnom minden apro dontesehez? Nem akar, hat nem akar. Nem ereznem szukseget hogy beleszoljak.
2016. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Én lányként szívesen táncoltam volna, csak nem volt kivel. az akkori barátommal nem akartam(millió egy oka van, nem részletezném) és ő meg mással nem engedett. Kvázi nem saját döntésemből fakadóan nem táncoltam(ez a keringőre vonatkozik, az osztálytáncban már táncoltam).


Én nagyon sajnálom, hogy nem álltam ki akkor magamért.

Viszont ha önként mondaná, hogy nem akar, akkor nem erőltetném.

2016. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!