Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok egy...

Szülők, mit szólnátok egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés

Ha a lányotoknak udvarolna.


17 éves, középmagas, picit hosszú barna hajú, barna szemű srác, aki szeret olvasni, igényesebb filmeket és sorozatokat nézni (Mátrix, Csillagok között, stb), szereti a történelmet és az irodalmat, viszont nagyon kocka, nem szeret mozogni, és könnyen megsértődik?



2016. aug. 20. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

anyus, te vagy az?


na nem, de kajak ez valami klónom lehet.


persze hogy örülnék egy olyan fiúnak aki a lányom apjára hasonlit.


16F

2016. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ebből szerintem kb. annyi informatív, hogy könnyen megsértődik. Belső tulajdonságokat mondjál még, mert így még bármi lehet. Teljesen tökmindegy, hogy milyen a haja, meg hogy a történelem érdekli-e jobban vagy a fizika. :)
2016. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, picit lányosabb természetű, de nem meleg.


- Szereti az állatokat, meg becézgeti őket mint egy fogyatékos (bubuka, cucupofi)


- Idegenek előtt hallgatag, illetve picit szociális fóbiás tömegben.


- Sokan azt mondják hogy okos, pedig csak nagy területen van felszínes tudása


-

2016. aug. 20. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Homár.
2016. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát. Nem tudom, én alapjáraton meglepődtem azon, hogy valaki használja még azt a szót, hogy "udvarol" xd #nokappa

A szülők szerintem inkább örülnek egy ilyen elvarázsolt figurának mint egy ilyen "rosszfiúnak". De nemtom, az, h könnyen besértődik meg azok a debil becenevek...hát fura, de gondolom ezt nem a szülők előtt produkálná xd

2016. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem a szülőnek kell járnia vele.
2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
tipikus mai nyomi
2016. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a kérdező a srác...

Nem tudom, miért kéne, hogy a szülőknek jöjj be? Már nem azokat az időket élünk, h ők döntik el kivel járjon a lányuk :D

Ha a csajt nem idegesíti ez a besértődős dolog ésatöbbi, az a lényeg, nem az, hogy a szülő mit gondol.

2016. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a lány családi hátterét. Lehet hogy idióta szülei vannak és beleszólnak az életébe.
2016. aug. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

leszarom. ha a lányomat boldoggá teszi,akkor jó lesz.

lehet akármilyen pozitív a szemünkben,hogyha bántja a lányunkat (akár szavakkal is) és nem teszi boldoggá,akkor kit érdekel,hogy amúgy nekünk szimpatikus?

2016. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!