Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok ha a 18...

Szülők mit szólnátok ha a 18 éves fiatok nem akarna táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 16:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, ha nem akar, nem táncol, ennyi.
2016. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
83%
Énsem táncoltam anno mert nem akartam... inkább az öltözőbe ittuk a páleszt a többiekkel :)
2016. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
98%

"Az én fiam!"


Én se táncoltam. Így is két lány jutott egy fiúra. Olyan hül.ye keringő koreográfiát még nem láttál!

De nekem ott ment el a kedvem, mikor 20 lány 20-féle ruhában akart lenni, és három ofő órán is tépték egymást.


Nem vesztettem semmit. Lehet azért, mert totál bukta volt, senkinek se tetszett. Inkább örültem, hogy kimaradtam az égésből.

2016. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem kötelező, szóval megteheti. Sőt.. az egész szalagavató műsor nem kötelező, inkább hagyomány, hogy szalagtűzés után valamilyen műsorral "köszönetet mondanak". És mivel ritka az olyan osztály aki az X éves tanári múlttal rendelkező tanároknak újat tudnak mutatni, ezért kb. mindenki halálosan unja, kivéve az éppen színpadon lévő osztály tagjainak szülei...
2016. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
98%
18 évesen megengedem hogy eldöntse akar e táncolni vagy sem
2016. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga.
2016. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nyilván van oka, amiért nem szeretne és ez maximálisan az ő dolga.

Nálunk két tánc volt és én csak az egyiken vettem részt, a keringőn nem. Az akkori barátomat nem akartam rángatni, a munkája miatt bele se fért volna neki nagyon, hogy próbákra jöjjön. Az osztályban meg húsz lányra jutott négy fiú, az évfolyam többi részén sem volt jobb arány, nem lett volna senki, akit felkérjek.

Ha nagyon akartam volna, megoldhattam volna, de nem is éreztem rá késztetést, hogy külön ruhát kölcsönözzek és menyasszonyi díszben parádézzak.

2016. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
3%
Beletörődnék hogy ilyen béna gyereket neveltem, aki problémát csinál egy szalagavatói táncból. Azt gondolnám, hogy az osztályából nem jutott neki partner, és egy 11-est se mert felkérni, és elkönyvelném hogy az alsó kasztba tartozik. Dehát mit lehet csinálni? Nem tudok a gyerek helyett golyókat növeszteni.
2016. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar, akkor nem akar. Semmit nem szólnék.
2016. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%

"elkönyvelném hogy az alsó kasztba tartozik"


Úgy látszik, itt te vagy az, akinek túl sokat jelent a szalagavató.

2016. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!